Kaposváron és Vecsésen is áruházat nyit a Praktiker
Az idei évben két új áruházzal bővül a Praktiker hálózata Magyarországon, az üzletlánc az árbevétel további bővülésére számít.
A kaposvári és a vecsési áruház megnyitásával összesen 195 embernek adnak munkát, áruházaik összterülete pedig 142 ezer négyzetméterre emelkedik majd.
Napi Gazdaság
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Négyszáz új, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve Budapesten hozza létre legnagyobb európai uniós és egyben az első térségbeli... Teljes cikk
Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség éves bevételi korlátja. A jelenlegi 18 millió forintos felső határ 2026-ban 20 millió, 2027-ben 22... Teljes cikk
Ötszáznál több munkahelyet szüntet meg Romániában a Bosch – írja az economedia.ro a vállalat közleménye alapján. Az elbocsátásokat a Bosch... Teljes cikk
- Új HR vezető a Praktikernél: Nagy-Jakab Andrea váltja Márton Katalint 2 éve
- Csaknem 40 cég kapott családbarát vállalat címet 4 éve
- Új ügyvezető a Praktikernél 4 éve
- Aki válaszol: Márton Katalin 5 éve
- Vezetőként sem hátrány a három kisgyermek - a Praktiker HR vezetőjének egy napja 7 éve
- Mosoly, Mázli, Bátorság, HR 8 éve
- Versenyképes fizetéssel és bónuszrendszerrel motiválják a dolgozókat 8 éve
- Márton Katalin, a Praktiker HR igazgatója 8 éve
- Új HR vezető a Praktikernél 8 éve
- A kereskedelmi láncok számára jó lehetőség a duális képzés 9 éve
- A jövő munkatársait képzi a Praktiker 9 éve
A tudás törvényei: a megértés kulcsa