Mezőberény autóipara is megérzi a válságot
Az autóipar általános válsága miatt összesen hetven dolgozójától vált meg egy mezőberényi alkatrészgyártó cég - írta a Békés Megyei Hírlap.
Természetesen a válság enyhülése azt is jelentheti, hogy sokan közülük visszatérhetnek a társasághoz - nyilatkozta a lapnak Balta Roland ügyvezető tulajdonos.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
- Mit kezdjen a HR a csapaton belüli láthatatlan küzdelmekkel? 1 éve
- Újabb elbocsátási hullám indul a Microsoftnál 3 éve
- Újabb elbocsátásokra készül a Ford 3 éve
- Komoly leépítésekre készül Európában a Ford 3 éve
- Több mint 3 ezer állást szüntetne meg Európában a Ford 3 éve
- Háromezer alkalmazottat bocsát el a Ford 3 éve
- Jön a háromnapos munkahét egy németországi autógyárban 4 éve
- Mentőtiszttel enyhítenék az orvoshiányt Mezőberényben 7 éve
- A Ford tizenkétezer dolgozójától válik meg Európában 7 éve
- A Ford vezetője 17 millió dollárt keresett 2018-ban 7 éve
- Ötezer embertől válik meg a Ford Németországban 7 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben