Otthagyja az MTV-t Süveges Gergő
A Népszabadság információi szerint Süveges Gergő az MTV-től a Duna Televízióra távozik, bár egyelőre nem lehet tudni, hogy a Duna Televízió kulturális adóvá változik-e - olvasható az Index oldalán.
Az Index információi szerint a korábbi hírekkel szemben mégis indulnak új műsorok ősszel a közszolgálati csatornákon. Az MTV többek között bulvárhíradót indítana, de D. Tóth Kriszta is saját, főműsoridőben, kéthetente jelentkező talkshow-t kap. A műsort Kert Attila, az MTV korábbi hírigazgatója dolgozta ki, és a Népszabadság információi szerint szerepet kap benne Bombera Krisztina is, aki az MTV New York-i tudósítója volt.
Népszabadság/Index.hu
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
A kis- és középvállalkozások mérlegében kimutatott készpénzállományok kerülhetnek az adóhatósági ellenőrzések fókuszába 2026-tól –... Teljes cikk
Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes... Teljes cikk
Sulyok Tamás köztársasági elnök fizetése csaknem félmillió forinttal emelkedik. Teljes cikk
- Természetközeli, meghitt búcsúztatás 8 hónapja
- Új vezetők a B+N Referencia Zrt-nél 1 éve
- Az MTVA véradóbarát munkahely 2 éve
- Januártól új vezérigazgató a DDC élén 3 éve
- Altorjai Anita a Duna Médiaszolgáltató új vezérigazgatója 4 éve
- Paks 2: Elkezdődött a leendő munkásszállók berendezése 5 éve
- Budai J. Gergő vezeti a Vodafone Magyarország új cégét 5 éve
- Mitől sikeres egy vállalati rendezvény? 6 éve
- Kevés a matróz és akadozik a hajóvezető utánpótlás 6 éve
- Folytatódik a mentési munka, hogy felhozzák a Hableány roncsait 7 éve
- Meghallgatták a Hableány turistahajó cégvezetését 7 éve
A tudás törvényei: a megértés kulcsa