kapubanner for mobile

Teljes átszervezés az IMIGe-nél

Dunavölgyi Zsolt nyolc év után távozik az IMIGe Hungáriától. A szakember több éven keresztül volt a cég értékesítési és marketing igazgatója, távozásáról pedig úgy nyilatkozik, hogy saját elhatározásából vált, új kihívásokat keresve. Hozzátette, még nem tudja, pontosan hol folytatja.

Az IMIGe értékesítési csapatának irányítását - átmenetileg - közvetlenül Gády Kayser Tamás ügyvezető veszi át, aki egyidejűleg cégszerkezeti átalakításokat is végez. Bozsogi Botond operatív igazgató érkezésével új menedzsmentszint kialakítása veszi kezdetét, melynek célja, hogy a cégcsoport expanziós terveinek eleget téve Gády Kayser Tamás több figyelmet tudjon fordítani a hazai és külföldi terjeszkedésre.

Bozsogi Botond a Philip Morris Internationaltől trade project supervisori pozícióból igazolt a POS Média Europe csoport hazai tagjához, ahol május 15-én kezdi meg tevékenységét. Szintén május közepén érkezik a The Explorer Group Kft.-től a céghez Horváth Nóra, aki a cég néhány kiemelt ügyfelét fogja kezelni.
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek