Megjelent: 2 hete

Brother nyomtatók extra garanciával: csak december 31-ig!

A Brother év végi promóciója egyedülálló lehetőséget kínál mindazoknak, akik megbízható és költséghatékony nyomtatót keresnek irodába vagy home office-ba. A megújult tintatartályos modellek most akár 5 év gyári garanciával, a mono lézer nyomtatók pedig 3 év garanciával előbbiek kizárólag 2025. december 31-ig.

Gyors mono lézer nyomtatók 3 év garanciával-

Miért fontos a hosszabb gyári garancia egy vállalkozásnak?

Egy nyomtató a legtöbb cég működésében kulcsfontosságú eszköz: számlák, szerződések, HR-dokumentumok és egyéb adminisztrációs iratok nap mint nap készülnek rajta. Ha egy ilyen berendezés meghibásodik, az nemcsak pluszköltséget, hanem időveszteséget is jelent. Éppen ezért számít óriási előnynek, hogy a Brother megújult tintatartályos modelljei jelenleg 5 év gyári garanciával érhetők el, míg a mono lézer nyomtatók 3 év gyári garanciát kapnak, amennyiben a vásárlást követő 60 napon belül regisztrálja a készüléket.

Ez a garancia időtartam a piacon kiemelkedően hosszú, így az üzemeltetési biztonság és a tervezhetőség jelentősen javul, ami különösen fontos a kis- és középvállalkozások számára.

Megújult tintatartályos modellek: kompakt méret és alacsony nyomtatási költség

A Brother új tintatartályos készülékei – DCP-T435W, DCP-T535DW, DCP-T735DW, MFC-T930DW – a modern irodai környezethez igazodva letisztult, kompakt külsőt kaptak, így kisebb helyen is kényelmesen elférnek. A fejlesztett, cseppmentes tintafeltöltő rendszer tisztább és gyorsabb utántöltést biztosít, míg az ultranagy kapacitású tintapalackok oldalanként kiemelkedően alacsony költséget eredményeznek.

A készülékek Wi-Fi kapcsolattal is rendelkeznek, így akár laptopról, akár okostelefonról egyetlen kattintással indítható a nyomtatás. Azoknak, akik szkennelnének vagy másolnának is, a multifunkciós modellek jelentenek rugalmas megoldást.

A tintatartályos készülékekre érvényes, regisztrációhoz kötött 5 év gyári garancia ebben a kategóriában kiemelkedő biztonságot nyújt – különösen azoknak, akik hosszú távra terveznek egyetlen megbízható készülékkel.

Gyors mono lézer nyomtatók 3 év garanciá

Gyors mono lézer nyomtatók 3 év garanciával

Akiknek nincs szükségük színes nyomatokra, de elvárás a gyors, igényes fekete-fehér dokumentumkészítés, azok számára a Brother mono lézer nyomtatói jelentenek ideális választást. A lézernyomtatók előnyei:

  • nagy sebességű nyomtatás,
  • tartós, professzionális minőségű kimenet,
  • alacsony üzemeltetési költség,
  • hosszú távú megbízhatóság.

A készülékek 3 év gyári garanciája – regisztráció után – különösen előnyös azoknak a vállalkozásoknak, ahol napi rendszerességgel több száz oldalt kell nyomtatni.

Gyors mono lézer nyomtatók 3 év garanciáv

Kinek ajánlottak a Brother„Benefit” szériák új készülékei?

A Brother többféle felhasználási igényre kínál megoldást, legyen szó nagyobb dokumentumforgalmat bonyolító irodákról vagy olyan home office felhasználókról, akiknek fontos a költséghatékony és megbízható működés. A tintatartályos és a mono lézer modellek eltérő előnyöket kínálnak, de közös bennük a hosszú távú tartósság és a kedvező garanciaidő. Az alábbi felhasználói körök számára különösen jó választás lehet egy Brother nyomtató:

  • Cégvezetőknek és HR-vezetőknek, akik napi szinten kezelnek dokumentumokat.
  • Home office-ban dolgozóknak, akiknek fontos a költséghatékony nyomtatás.
  • Kisvállalkozásoknak, ahol a helytakarékosság és a gazdaságos működés egyszerre fontos.
  • Olyan felhasználóknak, akik egyetlen stabil, multifunkciós készüléket szeretnének hosszú távra.

A hosszabb garancia nem csupán extra biztonságot ad – a vásárlás megtérülését is javítja. Egy jól megválasztott nyomtató akár évekig kiszolgálja a vállalkozást anélkül, hogy plusz karbantartási vagy javítási költséget igényelne.

Hol érhetők el a Brother nyomtatók?

A megújult Brother tintatartályos modellek és a Brother mono lézer nyomtatók megvásárolhatók a Brother hivatalos viszonteladóinál, így a BestByte.hu oldalon is, ahol részletes termékadatok is elérhetők.

A promóció részletei és a garanciaregisztráció tudnivalói a Brother hivatalos oldalán találhatók meg.

  • 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Robotkapusnak próbált meg gólt lőni Ronaldo – kiderült, mire képes a gép

Cristiano Ronaldo egy robotkapus ellen tesztelte lövőerejét, miután Mark Rober, a NASA-mérnökből lett YouTube-sztár megépítette a villámgyors,... Teljes cikk

Sztrájk és káosz a világ leghíresebb múzeumában

Határozatlan idejű sztrájkot hirdettek december 15-től a párizsi Louvre dolgozói, tiltakozásul a "romló munkakörülményeik" és az "elégtelen... Teljes cikk

Több mint 250 dolgozóját mérgezte meg a HR-igazgató, aki a mai napig HR-esként dolgozik és nem vonták felelősségre

A férfi mérgezett kávéval és teával kínálta áldozatait, majd visszaélt vele, hogy kiszolgáltatott helyzetbe kerültek a nők. A HR-igazgatót a... Teljes cikk