kapubanner for mobile
Megjelent: 2 éve

Építésvezető

Az építésvezető állásban (vagy projektvezető) dolgozó személy építőipari feladatokat végez el mindennapi munkájaként, építkezéseket szervez és tervezi meg kivitelezésüket.

Az építésvezető a helyszínen irányítja és figyeli a projektet. Az alapvető elvárás a építőmérnök vagy építészmérnök végzettség. Az angol nyelv ismerete általában nem szükséges. Munkák építésvezetőknek könnyen találhatóak az Állásportál.hu-n.

Építésvezető állás feladatai:
- építéshelyszínen dolgozó kollégák munkájának operatív vezetése, összefogása
- alvállalkozók tevékenységének irányítása és velük való kapcsolattartás, ellenőrzése
- hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
- elektronikus építési napló vezetése
- építőipari projektek kivitelezése
- a cég képviselete megrendelői egyeztetéseken
- beszállítók, alvállalkozók keresése, versenyeztetése és szerződés előkészítése
- kapcsolattartás, műszaki egyeztetés a megrendelő és alvállalkozók, tervező, műszaki ellenőrök képviselőivel
- az alvállalkozók koordinálása és irányítása

Elvárások
Az alapvető elvárás a felsőfokú építőmérnök vagy építészmérnök végzettség és az építőipari ismeretekkel való rendelkezés. Fontos a jó kommunikációs képesség, mivel egy nagy létszámú csapatot irányít az építésvezető állást betöltő személy. Ezek mellett fontos, hogy az adminisztrációs feladatok elvégzéséhez legyen az építésvezetőnek számítógépes programismerete (általában Microsoft Office: Word, Excel, stb.). Elvárásként jelölik meg gyakran a B kategóriás jogosítvány meglétét is.
Juttatások
Az alapbér mellett az építésvezető állásban munkát végző személy számíthat éves bónuszokra vagy egyéb juttatásokra. Ha a munkavégzéshez szükséges a vállalat biztosít céges autót, telefont és laptopot.
  • 2024.04.30NewLeadership – Vezetői eszköztár bővítése Önmaguk fejlesztését is fontosnak tartó középvezetőknek, frissen kinevezett döntéshozóknak szóló komplex és intenzív vezetőfejlesztő program sok gyakorlattal. Különlegessége, hogy a résztvevők átgondolhatják és megoszthatják egymással aktuális kihívásaikat és még a kritikus vezetői helyzetek megoldásáról is tanulhatnak egymás jó gyakorlatából is!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.02Munkaviszony létesítése és megszűntetése – Dr. Berke Gyula Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerni.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Egy jól működő csapat titka – Vezetői reziliencia fejlesztése A vezetői reziliencia fejlesztése képzésünk arra világít rá, hogyan lehet úgy tekinteni a tényekre, hogy relativizáljuk őket, kezelhető megvilágításba helyezzük a nehézségeket és igyekezzünk megőrizni a racionalitásunkat, hogy ebben a nehéz helyzetben is fejlődni tudjon a csapatunk. Segítve a csapattagoknak abban, hogy a problémalátásukat a megoldás keresés fókusza váltsa fel és megváltozzon az interakcióik minősége.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Munkaidő, pihenőidő – Dr. Takács Gábor Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerniinfo button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
A tipikus női vállalkozó 42 éves és 1 gyereke van

Megtalálni a módot a megélhetés biztosítására úgy, hogy közben a társadalmi elvárásoknak is megfeleljenek a magánéletükben – ez motiválja... Teljes cikk

Kortárs bántalmazás, bullying és elvárások szorításában - 2000 gyerek tartozik hozzá: Karikó Rita iskolapszichológus egy napja

Szóbeli vagy akár fizikai bántalmazás, cikizés, beilleszkedési gondok, tanári és szülői elvárások, családi viták, anyu és apu válik - rengeteg... Teljes cikk

Óriási igény van űripari szakemberekre - Magyarország felvette a kesztyűt

Az UniSpace program keretében három minisztérium - a Külgazdasági és Külügyminisztérium, a Kulturális és Innovációs Minisztérium és a... Teljes cikk