Ezeken a munkahelyeken érheti a legnagyobb stressz
Többek közt a szigorú határidők, az életveszély, a piaci verseny erőssége is szerepet játszott a CareerCast.com által összeállított listában, amelyről a Forbes számol be.
Legnagyobbnak a stresszt a katonáknál, a tűzoltóknál, a pilótáknál, majd negyedik helyen a rendőrök esetében találták.
Forbes
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Immár tudományosan is igazolt, hogy a hét közbeni kialvatlanságot a hétvégi „pótló” pihenés kompenzálhatja, javítja a közérzetet, csökkenti... Teljes cikk
A mellrák diagnózisa nemcsak az érintett életét forgatja fel, hanem hatással van a környezetére és a munkahelyi közösségre is. Ilyenkor nem a... Teljes cikk
Ősszel sokan érzik úgy, hogy csökken az energiájuk, nehezebben koncentrálnak, és a munka is egyre nehezebben megy. Ez nem feltétlenül lustaság vagy... Teljes cikk
- Elhunyt az egyik dolgozó, aki az ajkai erőműbalesetben sérült meg 1 hete
- Túl sokan betegednek bele a munkába – a szakértők szerint itt a határ 1 hete
- Milliomos IT-szakmák: ezekért a munkakörökért fizetnek csillagászati összegeket 1 hete
- Kihirdették az idei BeneFit PRIZE 2025 – for Happy Employees pályázat győzteseit a Budavári Lovardában 2 hete
- Nincsenek nők és kisebbségek, csak fehér férfiak - ilyen lenne a munka világa? 2 hete
- Luxusfizetés, nulla bejárás, szabad délutánok – így dolgozik a jövő embere? 2 hete
- Ács 4 hete
- Production Planner 4 hete
- Lebuktat a WIFI: mostantól pontosan lehet tudni, ki honnan dolgozik 1 hónapja
- A britek majdnem fele toxikus munkakörnyezetben dolgozik 1 hónapja
- A jövő a bátor lányoké: így válhatnak a tinik az AI-korszak nyerteseivé 1 hónapja

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?