Testreszabott szoftverek - vége a mókuskerék korszaknak
Jó lenne úgy autót vásárolni, hogy a gyártás kezdetétől mi mondjuk meg pontosan, milyen járművet szeretnénk, szemben azzal, hogy egy alaptípust ruházunk fel extrákkal. A vállalatirányítási rendszerek területén most már kipróbálhatjuk ezt, a célálmodó rendszerház jóvoltából. Az Amtech testreszabott szoftvereket fejleszt: pénztermelő, egyedi műszerfalat vezetők részére - olvasható a portálunkhoz eljuttatott sajtóközleményben.
A szoftver egy dolog, azonban az adatok kinyerése megint egy másik. Mint i-re a pont, úgy kerül fel az elkészülő "szoftver piramis" élére a cégműszerfal. Ez az eszköz pedig megmutatja merre haladunk és milyen hatékonysággal, valamint figyelmeztet, ha közelítünk a szakadékhoz, hogy még most húzzuk el a kormányt. Nem havonta, vagy hetente mér, hanem mindezt azonnal teszi.
A mókuskerék korszak végét jelentő rendszert olyan 5 főnél nagyobb cégek számára ajánlják, amelyek nagyságrendlépés előtt állnak. Például mikro-vállalkozásból kisvállalkozás lesz; vagy kisvállalkozásból KKV. Pozitív piaci szemlélet továbbá az Amtech részéről, hogy figyeli az aktuális ÚNIÓS pályázatokat, így lépéselőnyhöz juttatja partnereit, azaz bárki számára elérhetővé teszi a célálmodó, pénztermelő, egyedi szoftvert. A támogatást nyújtó keret felhasználásával tehát egy hamisítatlan "win-win" üzleti modell keletkezik.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Az AI el fogja venni a munkánkat? Aki programozással, adminisztrációval vagy írással foglalkozik, annak számolnia kell ezzel. Más szakmákban a... Teljes cikk
A pandémia egyik hozadéka volt a home office elterjedése és ezzel együtt az internetes térben bonyolított megbeszélések is virágzásnak indultak. A... Teljes cikk
A Nate nevű amerikai technológiai startup egy AI-alapú vásárlási asszisztensként reklámozta magát. Azt ígérte, hogy a felhasználók nevében... Teljes cikk
- A hullámkarton jövője: Fenntartható kartondoboz gyártás a környezet szolgálatában 3 hónapja
- Több vállalkozás számára lesz elérhető a GINOP Plusz kkv hitelprogram 5 hónapja
- A kartonplast gyártás folyamata 6 hónapja
- Leginkább erre használják a mesterséges intelligenciát a magyar emberek 10 hónapja
- Illegális szoftverekkel, végzettség nélkül dolgozott az autószerelő, a NAV lekapcsolta 12 hónapja
- Ekkortól lép életbe az érzelemfelismerő rendszerek munkahelyi használatának tilalma 12 hónapja
- Hogyan hasznosítható a gyűjtőbizonylat az ERP rendszerben? 13 hónapja
- Megkezdődött a tagdíj-megállapítási és -befizetési időszak az agrárkamaránál 1 éve
- Mennyit keres egy gyártó cégnél dolgozó mérnök? 1 éve
- Hol a helye a gyártósoroknak a mai ipari világban? 1 éve
- Robotok fogják gyártani a betoncserepeket a Hejőpapin épülő gyárban 1 éve