kapubanner for mobile

A Fidesz szerint az MSZP megduplázta a munkanélküliséget

Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat

A Fidesz szerint az MSZP-nek volt két kormányciklusa, hogy tegyen a szegénység ellen, de ahelyett megduplázta a munkanélküliséget és növelte a szegénységet.

A nagyobbik kormánypárt hétfői közleményében arra reagált, hogy Teleki László, az MSZP országgyűlési képviselője petícióval fordult Áder János köztársasági elnökhöz annak érdekében, hogy az ország legfőbb közjogi méltósága próbálja meg elérni, a kormány változtasson a szegénypolitikáján.

A közleményben az olvasható: a Fidesz kormányzása óta felére csökkent a munkanélküliség, segély helyett munkát kínálnak az álláskeresőknek, a legalacsonyabb iskolázottságúaknak is és segélyen tengődés helyett szakmát tanulhatnak a dolgozni akaró fiatalok.
  • 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.info button Részletek ticket button Jegyek