Adatkezelési hibát vétett a NAV
Az Index számára több olvasó is jelezte, hogy olyan levelet kaptak a hamarosan életbelépő adatvédelmi szabályozásról, melyben minden címzett neve és email címe olvasható volt, azaz nem használták a titkos másolat formátumot. Egyelőre nem lehet tudni, hány ember adatai kerültek nyilvánosságra - írja a lap.
A lap megkérdezte a Nemzeti Adó-és Vámhivatalt hány címzett személyes adatait hozták nyilvánosságra véletlenül, és hogy milyen következményei lesznek ennek, de erre még nem kaptak választ.
Index
- 2025.11.25Pannon HR Konferencia Budapest A Pannon HR Konferencia Budapest 2025 a humánerőforrás-szakma egyik kiemelt találkozója, ahol elismert szakértők – Tari Annamária, Molnár Attila, Gácsi Anna, Dr. Sipka Péter és Sipka Bence – osztják meg tapasztalataikat a legaktuálisabb HR-trendekről és kihívásokról. Egy nap, amely inspirációt, tudást és értékes szakmai kapcsolatokat kínál minden HR-szakember számára.
Részletek
Jegyek
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Mire a megsérült dolgozó kollégái mentőt hívtak, a férfinak leállt a légzése. Teljes cikk
A kormány javaslatára az Országgyűlés megkezdi a 14. havi nyugdíj bevezetéséről szóló törvénytervezet tárgyalását - közölte a... Teljes cikk
A multinacionális vállalatcsoport vagy a nagyméretű belföldi vállalatcsoport belföldi csoporttagjaira vonatkozó, elismert belföldi kiegészítő adó... Teljes cikk
- Így reagál a reálgazdaság problémáira a magyar munkaerőpiac 2 hónapja
- Hamarosan lejár az szja 1 százalék regisztrációs adatlap benyújtási határideje 2 hónapja
- Új korszak az orosz űriparban - 12 ezer új munkahely születik 2 hónapja
- Szigorodnak a számlaadat-szolgáltatás feltételei - közeleg a határidő 3 hónapja
- Ezeken a helyszíneken ellenőriz a NAV - itt a lista 4 hónapja
- Valóban kevesebb a külföldi dolgozó a magyar munkaerőpiacon? 4 hónapja
- Nem vesznek el munkahelyet a külföldiek? – a kormány 6 pontban tisztázza a valóságot 5 hónapja
- Tudják, mire kattintasz és azt is, mikor fogsz kiégni - így figyelik a dolgozókat 2025-ben 5 hónapja
- Új törvény az özvegyi nyugdíjról: ki lesz jogosult rá 2026 után és ki nem? 5 hónapja
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 6 hónapja
- Már 20 ezren használták a családi adókedvezmény-kalkulátort 6 hónapja

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?