Kik a legjobban kereső írók?
Még mindig férfiak vezetik a világ legjobban kereső íróinak toplistáját, de feljövőben vannak a női szerzők is.
A második helyen a misztikus műveket gyártó Stephen King áll 39 millió dollárral, míg a harmadik helyen Janet Evanovich 33 millió dollár jövedelemre tett szert. Ezzel ő a legjobban kereső írónő.
A negyedik a törvényszéki bűnügyi regényeket író John Grisham 26 millió dollárral, az ötödik pedig gyerekkönyvei révén Jeff Kinney 25 millióval.
A tízes listán még további két írónő van: Suzanne Collins 20 millió dolláros bevételével a 8., míg a Harry Potter "szülőanyja", J. K. Rowling a 10., a vagyona 17 millió dollárra rúg.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A friss diplomások számára egyre fontosabb a munka és a magánélet egyensúlya és a mesterséges intelligencia miatt is aggódnak. Teljes cikk
Egyre több jel utal arra, hogy megtorpant a munkaerőpiac Nyugat-Európában, különösen az iparban. Bár a foglalkoztatottság még magas, a háttérben... Teljes cikk
A PwC amerikai vezetése egyértelművé tette: a mesterséges intelligencia használata nem választás, hanem alapelvárás a dolgozók számára. Teljes cikk
- 840 ezer forint az átlagbér – de van egy csavar a számok mögött 2 hete
- Itt vannak a legnagyobb egészségpénztárak 4 hete
- Ők adnak tanácsot a vezetőknek: itt a legnagyobbak listája 1 hónapja
- Ez a cég uralja a flottakezelők piacát 1 hónapja
- A dolgozók átlagkeresete vármegyénként - grafikon 2 hónapja
- Ők segítik a külföldi költözést: itt a legnagyobb relokációs cégek listája 2 hónapja
- Ők adják a munkát a nyugdíjasoknak: itt a lista a legnagyobb szövetkezetekről 2 hónapja
- Turbulens piac: stabilabb, hatékonyabb működést eredményezhet a kiszervezés 2 hónapja
- Bérszámfejtés és HR outsourcing trendek, kihívások - a piacvezető válaszol 2 hónapja
- Ők számfejtik a béreket: tovább nőttek a legnagyobbak a listán 2 hónapja
- Ők adják a munkát a fiataloknak: itt vannak a legnagyobb iskolaszövetkezetek 2 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?