Leépítés helyett racionalizálnak a Ringiernél
Nem leépítéssel, hanem az erőforrások mainál is optimálisabb kihasználásával ellensúlyozza a válság hatásait a Ringier Kiadói Kft. - közölte Mihók Attila ügyvezető igazgató az MTI-nek nyilatkozva.
Az ügyvezető - aki tavaly áprilisi nyilatkozatában "nehézkes és bonyolult évnek" nevezte a 2007-est -, most azt mondta, hogy a tavalyi "változás-év volt". Megkezdték az offline és az online termékek integrációját, átszervezték a direkt értékesítést, a divíziókat tartalom köré csoportosították, megújult a Nemzeti Sport Online és a Blikk.hu; ez az előbbinél 30, utóbbinál 100 százalékkal növelte az oldalletöltések számát. Lényeges lépésként említette, hogy tavaly augusztusban - hosszas előkészítés után - megújult a Blikk napilap is.
- 2025.09.25recruiTECH BLUE konferencia A BLUE konferencia azoknak a kékgalléros toborzásban és foglalkoztatásban érintett HR vezetőknek, toborzási szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a céljaikért a munkaerőpiacon. Gyere el és tanuljuk, fejlődjünk közösen!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Átszervezi magyarországi működését a Savencia Fromage & Dairy Hungary Zrt. (korábban Pannontej), amelynek keretében Répcelakon bezárja... Teljes cikk
A Neura Robotics, Európa egyik vezető humanoid robotikai vállalata, 2030-ig ötmillió robot legyártását tervezi, amelyek a házimunkától az ipari... Teljes cikk
Komáromban 620 új munkahely jön létre a BYD legújabb, 32 milliárd forintos beruházásával – de a számok mögött sokkal többről van szó. A kínai... Teljes cikk
- Spórol az állam, leépít a Posta – kik kerültek sorra? 2 napja
- Ábécésorrendben, egyesével mondtak fel a Vasmű 1700 dolgozójának 2 hete
- Elkezdte a csoportos létszámleépítést a Dunaferr utódcége 2 hete
- Ennyi dolgozót épített le egy év alatt a 15 legnagyobb magyarországi gyár 3 hete
- Nagy a baj a győri Audinál - elindult a csendes leépítés? 4 hete
- Milliárdos nyaralóból megszorítás: 60 főt küld el az MNB 2 hónapja
- Varga Mihály is megszólalt az MNB-s elbocsátások kapcsán 2 hónapja
- Több mint 250 munkavállalójától válik meg az MNB 2 hónapja
- "Az applikációnk fejlesztése egy tudatos válasz arra, hogy hogyan működik ma a munkaerőpiac" - interjú Kardos Attilával az euJobs HR-Group technológiai vezetőjével 2 hónapja
- Gyárbezárás és többezres elbocsátás - drasztikus lépésekről döntött a Nissan 2 hónapja
- 700 fős leépítés a japán Sumitomo romániai leányvállalatánál 2 hónapja