Sms-ben rúgták ki a román külügyminisztert
Nem éppen diplomatikus nyelvezete miatt kell távoznia a román diplomácia vezetőjének, akivel szokatlan módon közölték a döntést - írja a Népszabadság.
A külügyminiszter a múlt vasárnap, a verekedésbe torkollott utcai tüntetések után internetes blogjában „erőszakos csőcseléknek” nevezte a tüntetőket. Túl kevés, túl későn – reagált az ellenzék a külügyminiszter menesztésére. Adrian Nastase volt szocdem miniszterelnök ugyanakkor kifogásolta a leváltás módját, amely szerinte hiteltelenné teszi a román diplomáciát. A Brüsszelben tartózkodó külügyminiszterrel sms-ben közölték, hogy főnöke felmenti.
2012. január 24.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Az online kaszinóipar évek óta folyamatosan növekszik, és a távmunka-lehetőségek elterjedésével az online kaszinóvállalkozások számára most... Teljes cikk
A munkakeresésben a tökéletes önéletrajz elkészítése alapvető lépés mindazok számára, akik új munkalehetőséget keresnek, vagy akik... Teljes cikk
Budapest, 2018. szeptember 3. - A Monster Magyarország Kft. tulajdonosa, a finnországi székhelyű Alma Career Oy üzleti és stratégiai okokból a magyar... Teljes cikk
- Elmehetek-e munkaidőben orvosi vizsgálatra? 4 hete
- Cselekvőképtelen a munkavállaló? Ezt mindenképp tudni kell 4 hete
- Aki hazamegy időben és nem túlórázik, fizetésemelést kap – figyelem, igaz történet! 1 hónapja
- Ennek kell szerepelnie a munkaszerződésben 2 hónapja
- Újabb cég vezeti be, hogy fizet a rosszul teljesítő dolgozóinak, ha felmondanak 2 hónapja
- A csendes felmondás után itt a quiet cracking jelensége, de mit is jelent ez? 2 hónapja
- Munkahelyi megfigyelés: a britek több mint fele felmondana, ha tudná, hogy kémkednek utánuk 2 hónapja
- Tízmilliókat ad dolgozóinak egy cég, ha felmondanak 3 hónapja
- Felmondás esetén meddig jár a bér? 3 hónapja
- Képzés a munkahelyen: kötelezhet a munkáltató? 3 hónapja
- Ne akarj gyorsan túlesni rajta: így tűzz ki teljesítménycélokat 4 hónapja