Öt gyárat zár be ideiglenesen a Volkswagen
Öt gyárat zár be Európa legnagyobb autógyártója, a Volkswagen február 23. és 27. között, ami 60 ezer alkalmazottat érint.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség éves bevételi korlátja. A jelenlegi 18 millió forintos felső határ 2026-ban 20 millió, 2027-ben 22... Teljes cikk
Ötszáznál több munkahelyet szüntet meg Romániában a Bosch – írja az economedia.ro a vállalat közleménye alapján. Az elbocsátásokat a Bosch... Teljes cikk
Az IKEA Magyarország idén is a szeretetteljes otthoni élet és a valódi feltöltődés fontosságát helyezi a karácsonyi időszak középpontjába. Ennek... Teljes cikk
- A Volkswagen dolgozói vállalják a fizetéscsökkentést, ha elmaradnak a leépítések 1 éve
- Megállapodással ért véget a sztrájk az Audi brüsszeli üzemében 1 éve
- Nyomásgyakorlásként kocsikulcsokat koboztak el a Audi üzem dolgozói Belgiumban 1 éve
- Sokmilliós bónuszt kapnak a dolgozók, ha beleegyeznek a végkielégítésbe 1 éve
- Bezár a Henkel egyik magyarországi gyára 2 éve
- Leállítja a termelést nyíregyházi gyárában az Electrolux 3 éve
- Magyar fiatal a Volkswagen Konszern legjobbjai között 3 éve
- Kivonul a Henkel is Oroszországból, 11 gyárat zárnak be 4 éve
- Chiphiány: Ismét leáll egy hétre a Volkswagen pozsonyi gyára 4 éve
- Többé nem ehetnek húst a dolgozók a Volkswagen központi menzáján 4 éve
- Dízelbotrány: rekordösszeget, 288 millió eurót fizetnek egykori vezetői a VW-nek 5 éve
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja