Y generáció: a magánszféra korszaka lejárt
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokatA vállalatoknál azért (is) nő a biztonsági fenyegetettség, mert sok dolgozó egyrészt saját életformájához igazítja munkavégzését, másrészt mind az eszközhasználatot, mind a munkavégzés helyszínét tekintve egyre több esetben keveredik a magánélet és a munka -- állítja a Cisco 2013-as biztonsági jelentése nyomán a minuszos.hu informatikai hírmondó.
A tanulmány szerint az Y generációs alkalmazottak többsége (91 százalék) úgy véli, hogy a magánszféra korszaka lejárt, egyharmadukat pedig egyáltalán nem aggasztja a személyükkel kapcsolatban rögzített és tárolt hatalmas mennyiségű információ. E generáció tagjai hajlandók feláldozni személyes adataikat és a személyükkel kapcsolatos bizalmas információkat a háló kínálta társasági életért cserébe.
www.minuszos.hu
www.minuszos.hu
- 2026.06.15Stratégiai emberi erőforrás szaktanácsadó szakirányú továbbképzés A képzés valós szervezeti helyzeteken, gyakorló HR-vezetők tapasztalatán és emberközpontú stratégiai szemléleten keresztül ad azonnal alkalmazható tudást.
Részletek
Jegyek
- 2026.06.18Mesterséges intelligencia üzleti használata - a rejtett kockázatok Az előadás célja, hogy gyakorlati, adatvédelmi és AI jogi szempontból is bemutassa a mesterséges intelligencia üzleti használatának legkritikusabb kockázatait. Kiemelt fókuszt kap, hogy milyen adatokat tilos, de legalább is nem jó ötlet AI rendszerekbe bevinni és hogyan történik mindez a valóságban, akár észrevétlenül.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

Az ördög Pradát visel: mit tanulhat a HR a popkultúra legtoxikusabb főnökétől?