kapubanner for mobile

Ma rendezik a Cégek Éjszakáját

Szeptember 24-én lesz Magyarországon a Cégek Éjszakája elnevezésű rendhagyó karriernap. A csütörtökön 16 órától éjfélig tartó rendezvény a koronavírus-járvány miatt az online térbe költözik.

Az érdeklődők a rendezvény közösségi média csatornáin (Facebook, Instagram) keresztül is beléphetnek majd be a Cégek Éjszakája virtuális platformjára.

Az online térben nagy múltú multinacionális cégekkel, szolgáltató központokkal és informatikai vállalatokkal ismerkedhetnek meg a potenciális munkavállalók, akik felsőfokú végzettséggel rendelkeznek és beszélnek angolul.

A virtuális platform nyelve angol, a cégek rendezvényei között viszont már vannak magyar nyelvűek is.

A jelentkezők száma kedden este már elérte az ötszázat, a regisztráció folyamatos, így az érdeklődők akár a program ideje alatt is becsatlakozhatnak.

A Cégek Éjszakája első részében az érdeklődők a virtuális platformon a cégek képviselőivel teremthetnek kapcsolatot, érdeklődhetnek az egyes álláslehetőségekről, de átléphetnek a cégek saját online felületére is, ahol részt vehetnek a társaságok által szervezett programokon, az elérhető álláslehetőségekhez pedig feltölthetik önéletrajzaikat. A rendezvény második részében pedig kipróbálhatják, hogyan működik egy virtuális iroda.

A Cégek Éjszakája virtuális platformja a rendezvény után is elérhető lesz, az érdeklődők október 8-áig visszanézhetik a platformon elhangzott online előadásokat.
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
AI ide vagy oda: itt az igazi álláspiac

Március 4-én nyitotta meg kapuit a budapesti BOK Csarnokban Jobverse Állásbörze, és ma estig látogatható. Több ezer álláskereső, mintegy száz... Teljes cikk

Brutális verseny az EU-s állásokért: 60 ezer jelentkező, alig 750 biztos munkahely

Havi közel 6 800 eurós kezdőfizetéssel és hosszú távú, stabil karrierrel hirdetett meg új felvételi pályázatot az uniós intézményrendszer. A... Teljes cikk

Riasztó adat: egy év alatt látványosan visszaesett a létszámbővítést tervező vállalatok aránya

A magyarországi vállalatok jóval óvatosabb létszámbővüléssel számolnak idén a korábbiakhoz képest: míg 2025-ben a megkérdezett cégek 47... Teljes cikk