kapubanner for mobile
Megjelent: 2 éve

Gulyás

A gulyás az a személy, aki a szarvasmarha tartásával foglalkozik, őrzi a gulyát, ősi mesterség.

A gulyás állatgondozói állás, ahol a munkavállaló a szarvasmarhákkal foglalkozik napi szinten, biztosítja jólétüket. Legfőbb feladatok közé tartozik a kijelölt állatok napi szintű etetése, itatása és minden más formában való gondozása. Munkák gulyásoknak könnyen találhatóak az Állásportál.hu-n.

Gulyás feladatai:
- szarvasmarhák ellátása
- tanya körüli munkák elvégzése
- a szarvasmarhák környezetének rendben tartása, tisztítása
- takarmányozás, állatok etetése, itatása
- tisztaság és rend megtartása
- általános állattartási feladatok elvégzése

Elvárások
Az állatgondozó állás betöltéséhez általában elvárás az elvégzett nyolcosztályos képzés. Gyakran elvárások közé tartozik a gulyás munkájában, hogy a tanyán lakjon, az állatok megfelelő kezelésének érdekében. Ennek következtében a legtöbb helyen az étkezést a munkaadó biztosítja. Elvárás a jó állóképesség a munka megfelelő elvégzéséhez. Tekintve, hogy általában sok állatra kell figyelni, a teherbíró képesség is fontos. Sok esetben az elvárások közé tartozik, hogy a jelentkezőnek ne legyen káros szenvedélye és büntetlen előélettel rendelkezzen.
Munkarend
Teljes munkaidő, gyakran nincs kötött beosztás, hanem a szervasmarhák ellátásától függő a munka. Általában az állatgondozó állást hosszú távra ajánlják.
Juttatások
Az állatgondozó állás betöltéséhez jár általában ingyenes szállás, gyakran elvárás a bentlakásos munkavégzés. Ezzel együtt jár a napi ellátás is a munkavállalónak. A munkavégzésért havi fizetés jár. Előnyt jelent, ha a munkavállaló rendelkezik tapasztalattal. Szerződéstől függően a gulyásnak jár az alapbér felett különböző juttatások és bérkiegészítések.
  • 2024.04.30NewLeadership – Vezetői eszköztár bővítése Önmaguk fejlesztését is fontosnak tartó középvezetőknek, frissen kinevezett döntéshozóknak szóló komplex és intenzív vezetőfejlesztő program sok gyakorlattal. Különlegessége, hogy a résztvevők átgondolhatják és megoszthatják egymással aktuális kihívásaikat és még a kritikus vezetői helyzetek megoldásáról is tanulhatnak egymás jó gyakorlatából is!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.02Munkaviszony létesítése és megszűntetése – Dr. Berke Gyula Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerni.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Egy jól működő csapat titka – Vezetői reziliencia fejlesztése A vezetői reziliencia fejlesztése képzésünk arra világít rá, hogyan lehet úgy tekinteni a tényekre, hogy relativizáljuk őket, kezelhető megvilágításba helyezzük a nehézségeket és igyekezzünk megőrizni a racionalitásunkat, hogy ebben a nehéz helyzetben is fejlődni tudjon a csapatunk. Segítve a csapattagoknak abban, hogy a problémalátásukat a megoldás keresés fókusza váltsa fel és megváltozzon az interakcióik minősége.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Munkaidő, pihenőidő – Dr. Takács Gábor Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerniinfo button Részletek ticket button Jegyek

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár