Megjelent: 1 éve

Targoncás

A targoncavezető (más néven anyagmozgató) általában raktárokban dolgozó személy, aki targonca használatával helyez át termékeket egy adott pontból a másikba.

Ezek mellett fő feladata a szállítmányok ki-, és berakodása, illetve a leltározás. Munkák targoncásoknak könnyen találhatóak az Állásportál.hu-n.

Targoncás állás feladatai:
- szállítmányok ki-, és berakodása (kamionrakodás)
- áru raktározása
- a gyártásból a késztermékek elszállítása, időre
- gépi anyagmozgatás targoncával üzemi területen
- a termékek leltározása, beérkező termékek rendszerben való könyvelése
- áruátvétel (mennyiségi, minőségi)
- raktári rend biztosítása
- munkavállaló által használt eszközök rendben tartása

Elvárások
Elvárás az érvényes targoncavezető jogosítvány és a szakmunkás végzettség. Gyakran kérik azt is, hogy a targoncavezető tudjon több műszakot vállalni. Egyes helyeken elvárás mindhárom gépcsoportra megszerzett jogosítvány. Tekintve, hogy folyamatos mozgás szükséges a targoncás állás betöltéséhez, fontos a jó állóképesség, a terhelhetőség és a megbízhatóság. A jó fizikai erőnlét szükséges. Gyakran előny jelent, ha a targoncásnak van anyagismerete, illetve az esetlegesen kialakuló váratlan helyzetek kezelése ne legyen probléma számára. Előnyt jelent a targoncás állás megszerzéséhez, ha a munkavállalónak van tapasztalata hasonló gépek kezelésében.
Az alap havibér fölött a teljesítményarányos prémiumokat is ajánl gyakran a munkaadó. A targoncavezető utazásában gyakran segít a cég, esetenként 100%-ban téríti. Ezek mellett vásárlási kedvezményeket is szoktak ajánlani a munkaadók a cég boltjaiban. Továbbképzések és betanítás gyakran elérhetőek a targoncás állásoknál. A munkaruhát, illetve gyakran az étkeztetést a munkaadó biztosítja.

  • 2023.02.16Lean black belt képzés A képzés során a résztvevő megismerhetik azokat a haladó és új lean módszereket, illetve az Ipar 4.0-hoz kapcsolódó fejlesztéseket, amelyek ráépülnek és kiegészítik a korábbi lean ismereteiket, ezzel szélesebb körben tudják a szervezetüknél folyó lean bevezetést támogatni. Részletek Jegyek
  • 2023.02.16CX-Ray elégedettségfelmérés online workshop A munkahelyi hatékonyság az elégedett kollégákkal kezdődik! Skálázható, szűrhető eredmények - tudd meg, munkatársaid szerint, mik a valóban égető problémák! Részletek Jegyek
  • 2023.02.23CX-Ray teljesítményértékelés online workshop Miért fontos a TÉR? Az egyértelmű egyéni és csapat célok és a folyamatos visszajelzés az elkötelezettséget és motivációt kiemelten meghatározó tényezők. Részletek Jegyek
  • 2023.03.22recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét. Részletek Jegyek
További cikkek
12 órás munka

A munka világában előfordulnak olyan területek (például: termelőipar, turizmus), ahol a 12 órás munkavégzés az általános. Ezt a másfél napos... Teljes cikk

Pénzügyi asszisztens

A pénzügyi asszisztens (angolul: finance assistant) vagy pénzügyi adminisztrátor állást betöltő személy fő feladata az adott cég vagy vállalat... Teljes cikk

A válság sem fog az informatikusok fizetésén

A jelenlegi nehéz gazdasági helyzet sok szektorra hatással van, azonban az informatikai iparágat, és azon belül az IT munkaerőpiacot látszólag... Teljes cikk

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár