Dénes Rajmund Roland, a Humán Centrum Munkaerő-kölcsönző és -közvetítő Kft. cégvezetője
Dénes Rajmund Roland, a Humán Centrum Munkaerő-kölcsönző és -közvetítő Kft. vezetője 1991-ben csatlakozott a cég érdekeltségi körébe tartozó Mind - Diák Szövetkezethez.
Pályáját 1991-ben a Humán Centrum érdekeltségi körébe tartozó Mind - Diák Szövetkezetnél kezdte. Végzettségének és munkateljesítményének köszönhetően rövid időn belül lehetőséget kapott arra, hogy a cégcsoport diákvállalkozásának budapesti szervezetét irányítsa, működtetesse. Munkatapasztalatát később országos megrendelések szervezésénél, azt követően pedig főállású munkavállalók foglalkoztatásánál, közvetítésénél kamatoztatta.
Komoly vezetői tapasztalat
1996-ban kinevezték a Humán Centrum cégvezetőjévé, amely tisztséget a mai napig is teljes erőbedobással lát el. Ebben sokat segít a közel 19 év munkaszervező, közép- és felsővezetői tapasztalata, illetve, humán beállítottsága: kiemelten fontos számára a megfelelő munkakörnyezet kialakítása, a csapatban együttműködő, jó képességű munkatársak kiválasztása, oktatása képzése, valamint a példamutatás, a precíz lelkiismeretes munkavégzés és ennek megkövetelése. A vállalkozási szabadság szinte a teljes életét végigkísérte, így amellett, hogy belekóstolhatott a kötetlen munkavégzés előnyeibe, egyúttal magáévá tehette a felelősségteljes gondolkodást is. Ehhez kapcsolódóan így vall munkájáról: "cégcsoportunk szemléletében a megrendelő az első, a munkaidő addig nem fejeződik be, ameddig a feladatot - maximálisat kihozva önmagunkból - nem oldottuk meg. Munkavégzésemet a fegyelmezett kitartás jellemzi, húzóerőként igyekszem mindig példát mutatni munkatársaimnak, ugyanis a sikerhez elengedhetetlen, hogy érezzem a kollégák, illetve a tulajdonostársak bizalmát, megbecsülését. A cél: következetesen, sokszor szigorú elvekkel, de nyitottan, egymásra odafigyelve és őszintén gondolkodni, a jövőt keresni, előre mutatva. Ha szükséges, a konfliktus elé megyek, bár szándékosan nem keresem, igaz nem is menekülök el; mindig a megoldásra törekszem. Ehhez kialakítottam, irányítok egy dinamikus csapatot, melyet mindenkor a megfelelő, cégcsoportunkat jellemző értékrend vezérel."
Szabadidejében legszívesebben sportol, mivel az alapvetően meghatározta üzleti szférában elért sikereit. Elmondása szerint sport tagozatos iskolában megtanulta, mi az a kitartás, a maximális teljesítmény, a sporttársak ösztönzése, a csapatszellem. Emellett szeret zenét hallgatni és kertészkedni, már amikor családfői teendői mellett erre alkalma nyílik, számára ugyanis nincs fontosabb, minthogy családjának, illetve 10 éves és 8 hónapos gyermekének teljes értékű apaként a maximumot tudja biztosítani. Angolul alapfokon beszél.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese a közszféra szervezetei kategóriájában a Józsefvárosi Egyesített Bölcsődék.... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese, az 51-500 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában, az Észak-zalai Víz- és... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese az 1-50 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában a Webstar Csoport Kft. Bertók... Teljes cikk
- Mind-Diák: Szakemberhiány? Nézz körbe a gyakornoki csapatodban 1 hónapja
- Nehezebben váltanak az álláskeresők, lassabban döntenek a cégek felvételről 2 hónapja
- Mentőöv a szakemberhiányban: fókuszban az atipikus foglalkoztatás 2 hónapja
- Elbizonytalanította a munkáltatókat a vendégmunkásokra vonatkozó törvénymódosítás 2 hónapja
- A tagadás kultúrája 3 hónapja
- Óriási növekedéssel zárta a tavalyi évet a Pensum Group 3 hónapja
- Ezzel a megoldással akár 2 nap alatt betölthetők az üres állások 3 hónapja
- Sokkoló számok: ezen a területen a dolgozók harmada fél éven belül felmond 4 hónapja
- Tegyen szert megbízható és tapasztalt munkaerőre a nyugdíjas foglalkoztatással! 4 hónapja
- Új HR vezető a Schneider Electric dunavecsei gyárában 4 hónapja
- Ilyen hatása lehet az anyák szja-mentességének az álláspiacra 4 hónapja