Ennyit keres egy kezdő raktáros az Aldinál
Közösségi oldalon keres 3x5 órás heti műszakra raktárosokat az Aldi, a fizetés 102.101 forint - írja a Pénzcentrum.
Havi bruttó 102 101 forintot ajánlanak 20 munkanapos hónappal számolva, havi 12 napi, 5 órás beosztás szerinti jelenlét esetén, éjszakai pótlékkal és beépített cafetériával.
6 órás műszak esetén 19:30-tól 02:00-ig kell dolgozni havi bruttó 204 202 forint kezdő fizetésért. Amihez még + nettó 6.250 cafeteria és 4.000 forint Erzsébet-utalvány Plusz kártya jár havonta.
A négy órás műszak 19:30-tól 23:30-ig tart, és havi bruttó 136.135 forintot kínálnak az elvégzett munkáért. Ehhez a bérhez havonta nettó 4.176 forint cafeteria és 3.000 forint Erzsébet-utalvány Plusz juttatás tartozik.
Fotó:Geograph
Pénzcentrum
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Prohuman Csoport két magyarországi és egy erdélyi oktatási vállalat felvásárlásával új oktatási és kompetenciafejlesztési üzletágat hoz... Teljes cikk
Januárban elindult a próbagyártás a szegedi BYD-gyárban – közölte Botka László polgármester. A gyárban már mintegy 960 fő dolgozik, és a... Teljes cikk
A Binder Ipari Szerkezetépítő Kft. négymilliárd forint értékű beruházást hajt végre Csöngén a kormány támogatásával, aminek nyomán... Teljes cikk
- Maldív-szigetek és extra fizetés – Babót új tanítóját így csábítják 4 napja
- Ekkora béremelést kap idén a spanyol király 4 napja
- A legjobban fizető szakma Magyarországon: így kerülhetsz be, akár diploma nélkül 1 hete
- Határidők, adatok, szankciók – a cégek legnagyobb félelmei a bértranszparenciában 1 hete
- Értékteremtés a változó munkaerőpiacon – Z generációs szemlélet a HR-ben 2 hete
- A HR-washing - avagy a kicsírázott babzsákfotel 2 hete
- Így lehet a HR a digitalizáció és az AI nyertese 2 hete
- Eleged van mindenből? Fizikai munkások jelentkezését várják az Antarktiszon 2 hete
- Elszámolhatták a pedagógusbéreket, a PDSZ szerint több pénz járna a tanároknak 2 hete
- Ha egy kulcsszemély lemarad, az egész cég lemarad 3 hete
- Létrejött a bérmegállapodás a Magyar Postánál - Ennyivel nőnek a bérek 3 hete


Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben