Nyakkendője miatt rúgták ki
Egy chicagói autókereskedésből menesztettek hétfőn egy alkalmazottat, miután Green Bay Packers-nyakkendőben ment dolgozni egy nappal azután, hogy a profi amerikaifutball-liga (NFL) Nemzeti főcsoportjának fináléjában a Packers legyőzte a Chicago Bearst.
Felettese ötször szólította fel Stone-t, hogy vegye le a nyakkendőt, ám ő minden esetben megtagadta, ami végül az állásába került.
Az üzletvezető állítása szerint azért rúgta ki alkalmazottját, mert cége reklámjaiban többször szerepelt a Bears, emellett attól tartott, hogy az ősi rivális emblémája elijeszti majd a vevőket.
A háromszoros bajnok Green Bay Packers 21-14-re győzött a chicagói Soldier Fielden, s a február 6-i nagydöntőben, a 45. Super Bowlon a hatszoros SB-győztes Pittsburgh Steelersszel találkozik majd Dallasban - tudósít az MTI.
2011. január 26.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Az online kaszinóipar évek óta folyamatosan növekszik, és a távmunka-lehetőségek elterjedésével az online kaszinóvállalkozások számára most... Teljes cikk
A munkakeresésben a tökéletes önéletrajz elkészítése alapvető lépés mindazok számára, akik új munkalehetőséget keresnek, vagy akik... Teljes cikk
Budapest, 2018. szeptember 3. - A Monster Magyarország Kft. tulajdonosa, a finnországi székhelyű Alma Career Oy üzleti és stratégiai okokból a magyar... Teljes cikk
- Újabb cég vezeti be, hogy fizet a rosszul teljesítő dolgozóinak, ha felmondanak 2 hónapja
- A csendes felmondás után itt a quiet cracking jelensége, de mit is jelent ez? 2 hónapja
- Tízmilliókat ad dolgozóinak egy cég, ha felmondanak 3 hónapja
- Felmondás esetén meddig jár a bér? 3 hónapja
- Hogyan mondhatunk fel jogszerűen? 4 hónapja
- Közös megegyezésnél el lehet térni a végkielégítés törvényileg meghatározott határidejétől? 4 hónapja
- A bosszú utolérhet: ezért fontos korrekten felmondani 5 hónapja
- Felmérés: a magyar dolgozók fele elégedetlen a munkahelyével 5 hónapja
- A brit dolgozók 39%-a fontolgatja a felmondást, ezek a legfőbb okok 5 hónapja
- Milyen lehetőségeim vannak végkielégítésre, ha nem megyek vissza a munkába a GYES után? 6 hónapja
- Négy meglepőnek tűnő ok, ami miatt a dolgozók felmondanak 6 hónapja