Nincs elég informatikus, bolti eladó? - nem is lesz
Csak korlátozott számban támogatja a munkaerőpiacon kelendő szakmák képzését a kormány - írja a Magyar Nemzet a 2017/2018- as tanévre vonatkozó szakmaszerkezeti döntésre hivatkozva.
Az Alapítványi és Magániskolák Egyesülete élesen bírálta a jelenlegi döntési rendszert: szerintük nem állnak rendelkezésre megbízható munkaerő-piaci előrejelzések, és az ezzel kapcsolatos tanulmányok is megalapozatlanok.
Magyar Nemzet
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Hiába nőtt a napszám és keresnek többet az alkalmi munkások, szinte kizárólag 60 év felettiek vállalnak mezőgazdasági munkát – derül ki a... Teljes cikk
Bár 2025-ben akár havi 150 ezer forintos lakhatási támogatás is járhatna a 35 év alatti dolgozóknak, alig néhányan élnek vele. Miért nem terjed ez... Teljes cikk
Július elsejétől a csecsemőgondozási díj (csed) és a gyermekgondozási díj (gyed) is mentes lesz a személyi jövedelemadó (szja) alól, emellett a... Teljes cikk
- Orbán Viktor szerint milliószám jönnek majd az ukrán munkások 2 hónapja
- Mennyit keresnek a taxisok? 2 hónapja
- Új szakmákkal bővülhet a Szakmajegyzék 3 hónapja
- 15 milliárd forintos kerettel indul a munkavállalók képzését támogató program 4 hónapja
- Elutasítások, bérszakadék, agyelszívás – ezzel küzd a reklámszakma 4 hónapja
- Felértékelődnek a kétkezi szakmák? - mutatjuk mennyit keres egy karbantartó 4 hónapja
- Ezek a munkakörök tűnnek el a süllyesztőben és ezek virágoznak fel 2030-ra 5 hónapja
- A legnépszerűbb kékgalléros szakmák Magyarországon 2024-ben - grafikon 5 hónapja
- A legnépszerűbb fehérgalléros szakmák 2024-ben - grafikon 5 hónapja
- Ezek voltak a tavalyi év legkeresettebb szakmái 5 hónapja
- Amit a pedikűrös munkájáról mindenképp érdemes tudni 5 hónapja