Új vezető az Mmd magyar irodájában
2009 márciusától új ügyvezető igazgató-helyettes érkezett az Mmd Corporate, Public Affairs & Public Relations budapesti irodájába, Benyó Zsuzsanna személyében. A kommunikációs szakértő eddigi pályafutása során a közép-kelet-európai régióban vezette már a cég román és a bolgár irodáit is.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Távozik Szászi István, a Bosch-csoport magyarországi és Adria régió vezetője, aki a Budapesti Fejlesztési Központ irányításáért is felelt, a... Teljes cikk
Átalakítja vezetői struktúráját 2026. április 1-jével a WING Zrt. A változás részeként kettéválik az elnök-vezérigazgatói szerep: Noah... Teljes cikk
2026. április 1-jétől Bobor Roland veszi át a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak vezetését. Az immár 15 éve a Nestlénél dolgozó, számos... Teljes cikk
- Vezető az, aki akár egy emberért felelősséget vállal - interjú Kamarás Zsuzsannával az Uniqa HR vezetőjével 1 éve
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2024-ben: Friedl Zsuzsanna, T-Systems International 2 éve
- Újra Szűcs Zsuzsanna lett a Magyar Dietetikusok Országos Szövetségének elnöke 2 éve
- Kik a magyar influencer vezetők a Linkedinen? 2 éve
- Távozik a Magyar Telekomtól Friedl Zsuzsanna 3 éve
- Ortutay Zsuzsanna kerül az INA élére 3 éve
- Élmény vagy problémamegoldás? A sikeres csapatépítés kulcsa 3 éve
- Adó- és járulékfizetés harmadik országból érkezett munkavállalók után 3 éve
- Törjük át az üvegplafont! 3 éve
- Piaci szakemberek segítik a Metropolitan HR-képzésének fejlesztését 3 éve
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető - Tóth Zsuzsanna, Vodafone Magyarország Zrt. 4 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?