Állásbörzék 2005 tavaszán
A tavasz az egyetemek, főiskolák végzőseinek a tájékozódás, az állásvadászat évadja. A piaci helyzet felmérésére és a cégek megismerésére a legalkalmasabb az állásbörze, ahol a végzősök egy helyen számos vállalat képviselőjével találkozhatnak. A következő két hónapban rendszeresen beszámolunk a börzékről, listánkat pedig folyamatosan bővítjük.
Időpont: 2005. március 22.
Intézmény: Miskolci Egyetem
Helyszín: Miskolc-Egyetemváros
Időpont: 2005. április 19.
Intézmény: Kecskeméti Főiskola Műszaki Főiskolai Kar
Helyszín: Kecskemét, Izsáki út 10.
Időpont: 2005. április 20.
Intézmény: Debreceni Egyetem
Helyszín: Debrecen, Egyetem tér 1.
Időpont: 2005. május 4.
Intézmény: Széchenyi István Egyetem
Helyszín: Győr, Egyetem tér 1.
Időpont: 2005. április 6-7.
Intézmény: Budapesti Corvinus Egyetem
Helyszín: Budapest, Fővám tér 8.
Időpont: 2005. április 13-14.
Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Helyszín: Budapest, Műegyetem rakpart 1-3.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A készségalapú felvétel évek óta a toborzás megújulásának ígérete, a mindennapi gyakorlatban azonban csak lassan nyer teret. Egy friss nemzetközi... Teljes cikk
Egy friss kutatás szerint az önéletrajzban feltüntetett hobbik az első szűrésnél is döntőek lehetnek – és nem mindegy, mit árulnak el rólunk. A... Teljes cikk
2026-ban egyre többen keresnek majd új állást, miközben a munkaerőpiacon nő a verseny. A LinkedIn legfrissebb listája szerint az AI-hoz kapcsolódó... Teljes cikk
- Így készülj fel egy állásbörzére, ha ki akarsz tűnni 7 hónapja
- Több ezren keresik új munkahelyüket Buda szívében 12 hónapja
- Az átlagbér négyszer több, a cég neve kevésbé számít - meghökkentő tények az álláspiac elmúlt 18 évéből 12 hónapja
- 1000-nél is több nyitott pozíció, azonnali jelentkezés - állásbörzén jártunk 13 hónapja
- Jobbra vagy balra húznád ezt az állást? - indul a Job Tinder 1 éve
- Tomán Szabina karrierről, motivációról, az elutasítás kezeléséről 1 éve
- Milliós fizetési ajánlattal is találkoztunk ezen a most futó állásbörzén: fotógaléria 1 éve
- Bemutatkoznak Kőbánya meghatározó munkáltatói 1 éve
- Konkrét elképzeléssel érkeznek, akár állásajánlattal távozhatnak az álláskeresők 1 éve
- Hol helyezkednének el leginkább az egyetemi hallgatók? 1 éve
- Nemcsak új állást, hanem új szakmát is lehet választani a mai állásbörzén 1 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben