Kinek való a Kross kerékpár?

Ha te is szabadnak érzed magad kerékpározás közben, és szeretnél több időt szánni kedvenc hobbidra, akkor jó helyen jársz. Ne csak ízlelgesd a száguldást, hanem szerezz be egy saját kerékpárt is! Ha komolyan elhatároztad magad, akkor tudd meg, hogy milyen szempontok alapján érdemes mérlegelni! Ha pedig túrán töröd a fejed, akkor a Kross kerékpárt neked találták ki!


Mitől hasznos egy kerékpártúra?


A kerékpártúrák rengeteg pozitív hatást bontakoztatnak ki életünkben, így neked sem árt tisztában lenned ezekkel! 

A kerékpáros túrák kitűnő szabadidős programnak minősülnek, hiszen nem kell szigorúan kétkeréken bevennünk a világot. Sőt, az állandó tekerés helyett kiugorhatunk egy nyugodt piknikre vagy más programra. Amint a kezdő bringásból haladóvá válunk, fokozatosan tervezhetünk meg nehezebbnél nehezebb kerékpártúrákat is. 

A legszebb az egészben, hogy ezek kitűnően funkcionálhatnak családi programként is, hiszen a gyerekek is jól érezhetik magukat velünk. De ezenkívül jó csapatépítő program, romantikus túra vagy aktív mozgásforma is válhat belőle. Annyi bizonyos, hogy kiválóan levezetheted a felgyülemlett feszültséget.

Kerékpárok túrázáshoz


Jól tudjuk, hogy számos kerékpártípus létezik attól függően, hogy mire szeretnénk használni azokat. Az sem mindegy, hogy az egyes bringákat milyen terepen vetnénk be. Jó példa, hogy megkülönböztetjük egymástól a mountain bike, az országúti és a városi kerékpárt is. Egyértelmű tehát, hogy a túrázáshoz is kifejlesztettek egy speciális bringatípust, a trekking kerékpárt. 

A túrakerékpárokon nyílegyenes háttal ülhetünk, speciális teleszkópjai és stabil váza biztosítja a minőséget. Ezenkívül csomagtartóval, sárvédővel és dinamós világítással is el van látva, így minden felszerelés adott egy jó túrázáshoz. A szabadság, a komfort, a sport érzése keveredik egy trekkinggel való tekerés alatt.

Túra előtt kötelező felkészülve elindulnod, így ne felejtkezz el a bringához tartozó minőségi kiegészítők beszerzéséről sem! A MaxBike széles kínálatú kerékpáros kiegészítőkkel támogatja minden utad, hogy teljessé tedd a tekerés pillanatát!

Mit kell tudni a Krossról?


A Kross márkanév 1990-ben született meg Zbigniew Sosnowskinek köszönhetően, a lengyelországi Przasnyszban. Ezt követően ‘97-ben megindult a saját biciklik gyártása, s innentől valósággal berobbantak a piacra. 

A modern informatikai, technológia és logisztikai háttér biztosítása mellett a vállalat küldetése, hogy mindenki számára elérhetővé és megtapasztalhatóvá tegye a tekerés nyújtotta szabadságot. 

A Kross speciális kialakítása és felszerelése a sportos használatot teszi lehetővé, s a nagyobb emelkedőkön a minimum 18 sebességes váltórendszer segít ki minket. Így elmondhatjuk, hogy hosszú távon is lendületes és strapabíró bringáról van szó.
  • 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Luxuskarácsony az állami szektorban: 52 ezres ajándékcsomagot kaptak a dolgozók

Nem aprózta el a karácsonyi meglepetést a Magyar Államkincstár: több ezer dolgozó kapott közel 52 ezer forint értékű ajándékcsomagot, tele... Teljes cikk

Elhunyt Tarr Béla – egy rendkívüli alkotói pálya véget ért

Életének hetvenegyedik évében, kedden meghalt Tarr Béla Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendező, többek közt a Sátántangó és a Werckmeister... Teljes cikk

Ünnepi fények, rejtett feszültségek – egyre inkább teher a céges ajándékozás?

A munkahelyi ünnepi hangulat sok helyen kényszerré válik: egy friss felmérés szerint a dolgozók nagy része komoly pénzügyi és érzelmi nyomást... Teljes cikk