Startol Az Év Családbarát Vállalata pályázat - fókuszban a munka-magánélet egyensúly
A Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom 2013 óta minden évben kiosztja Az Év Családbarát Vállalata díjat, hogy ezzel a hazai cégek által meghonosított családbarát jó gyakorlatokra hívja fel a figyelmet. Meggyőződésük, hogy a családi életet és a vállalt gyermekek számát nagy mértékben befolyásolja a munka és magánélet megfelelő egyensúlya - írják sajtóközleményükben.

2024-ben is keresik a leginnovatívabb, legjobb gyakorlatokat Az Év Családbarát Vállalata pályázaton. Várják a versenyszféra cégeinek pályázatait kis-, közép- és nagyvállalati kategóriákban.
Az elmúlt 11 év alatt 139 vállalatot díjaztak, ezzel 250 ezernél is több munkavállalót és családtagjaikat segítik egy kiegyensúlyozottabb élethez.
Az idei évben a munka-magánélet egyensúly újraértelmezése áll a fókuszban.
"Azt gondoljuk, hogy nem választani kell a kettő között, hanem a munka és a család lehet egyszerre inspiráló, ha a munkavállaló kiegyensúlyozott a lelke mélyén. Az utóbbi években a családbarátság annak a vállalatnak a szinonimája lett, amely tesz azért, hogy munkavállalói megtalálják ezt a belső kiegyensúlyozottságot. Így a családbarátság nem csak a kellemes környezet, hanem az üzleti siker záloga is lett" - olvasható a sajtóközleményben.
A 2024-as pályázati időszakot június 13-án nyitották meg a Millenárison, a Business Fest keretében, ahol a Mozgalom társelnöke, Ujváry András ismertette a pályázati tudnivalókat.
A pályázat részletei
REGISZTRÁCIÓ: INGYENES és FOLYAMATOS
PÁLYÁZAT BEKÜLDÉSI HATÁRIDEJE: 2024. SZEPTEMBER 20. éjfél
PÁLYÁZAT BEKÜLDÉSE: ELEKTRONIKUS FORMÁBAN
EREDMÉNYHIRDETÉS: 2024. NOVEMBER KÖZEPÉN A CSALÁDBARÁT VÁLLALAT GÁLA 2024 KERETÉBEN
A regisztráció és egyéb részletek a munka-maganelet.hu oldalon találhatók.
2023 Családbarát Vállalatai
- CIB Bank (nagyvállalati kategória)
- Danone Magyarország Kft. (középvállalati kategória)
- Alfaseed Kft. (kisvállalati kategória)
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Először nyílt meg magyar jótékonysági szervezetek számára a Morgan Stanley civil pályázata. A cél olyan innovatív ötletek támogatása, amelyek... Teljes cikk
Már lehet pályázni a Nemzeti Tehetség Program idei kiírásaira, 13 kategóriában összesen négymilliárd forint támogatás érhető el - jelentette be... Teljes cikk
A Generali Csoport immár ötödik alkalommal hirdette meg a kis- és középvállalkozások fenntarthatósági törekvéseit segítő EnterPRIZE nemzetközi... Teljes cikk
- Tizedik alkalommal keresik Az Év Felelős Foglalkoztatóját 3 napja
- Mondjuk ki végre, milyen fájdalmas árat fizetünk a rugalmas munkáért! 4 napja
- Az amerikaiak harmada szakmunkásképző iskolát ajánlana a fiataloknak egyetem helyett 7 napja
- 45 millió forintos támogatás innovatív civil ötletekért 1 hete
- Újraindul a Nyári diákmunka program – akár 260 ezer forintos támogatás jár a munkáltatóknak 1 hete
- Olyan munkahelyet hozunk létre, ahol mi is szívesen dolgoznánk - fókuszban a munkavállalói jóllét 2 hete
- Szja-mentesség 25 év alatt – útmutató diákoknak a NAV-tól 2 hete
- Túl a zsebpénzen - a diákmunka már nem az, ami régen volt 2 hete
- Megjelentek a Nemzeti Tehetség Program idei pályázatai 2 hete
- Meghosszabbított határidő: még pályázhatnak a felelős kkv-k 15 milliós támogatásra 2 hete
- Akik nyugdíj mellett is dolgoznak: brutális különbségek az EU-ban 2 hete