logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Archívum
mobile logo
  • Blogfolyam
  • HR Blogok
  • Szerzők
  • HRPortal.hu
publikálva: 2014.10.18 - 11 éve
ARTudásmenedzsment

Konferencia beszámoló

Nagy sikert aratott az első vállalati e-learning konferencia, melyet az Artudásmenedzsment és az Oracle a Goodle Groundon rendezett meg. Az előzetes regisztrációk száma miatt a későbbi jelentkezők már csak online módon tudták kö

Nagy sikert aratott az első vállalati e-learning konferencia, melyet az Artudásmenedzsment és az Oracle a Goodle Groundon rendezett meg.

IMG_0373

Az előzetes regisztrációk száma miatt a későbbi jelentkezők már csak online módon tudták követni az előadásokat, szerencsére sokan csatlakoztak a közvetítéshez, és kérdéseket is tettek fel. Az eddig beérkezett vélemények alapján a legnagyobb sikert azok az előadások aratták, amelyek egy konkrét vállalati példát mutattak be. A visszajelzések alapján a későbbiekben a hasonló, best practise jellegű előadásokra is nagy igény van, ugyanúgy mint egy negyedévente megrendezésre kerülő, workshop jellegű rendezvényre is.

IMG_0376

A nap során összesen 12 előadást hallgathattak végig a jelenlévők. Az előadók között képzési vezetők, kutatók, projektvezetők és természetesen az Oracle és az Artudásmenedzsment kollégái is prezentáltak. A kitöltött kérdőívek alapján elmondhatjuk, hogy rengeteg téma van, amely a résztvevőket még érdekli. Leginkább a Gamification, az e-learning bevezetésének lépései, megtérülése, lehetséges buktatók és megoldások, valamint a ma piacon lévő oktatásmenedzsment rendszerek és fejlesztőeszközök vonzanának több résztvevőt.

A szünetekben, a networking mellett a résztvevőknek lehetőség volt konkrét tananyagok és tananyagfejlesztő eszközök megismerésére, képzések megismerésével, valamint az E-kikötő megismerésére.

A konferencia után is folytatódnak kapcsolódó feladataink: follow upok, következtetések levonása, témakörök gyűjtése és az előzetes kérdőívet kitöltők is megkapják scorm csomagjaikat.

Az előadások hamarosan elérhetőek lesznek a prezentációkkal együtt, így aki lemaradt, az bepótolhatja azokat. Érdemes!

Címkék:
konferencia
ARTudásmenedzsment

A szerző összes bejegyzése
Bejegyzések, amik még érdekelhetnek
2025-06-17 08:00:00
Melyek a teljesítménybér legfontosabb tudnivalói?
2025-06-16 12:39:24
KvantHumanisztika Kurzus 1
2025-06-16 09:01:37
Sorozatgyilkos a vezetői karrierben: a mikromenedzsment
E-learning

E-learningről közérthetően mindenkinek

A blog összes bejegyzése
Hirdetés
A szerkesztő ajánlja
  • 2024-04-02 16:03:10 | Kaló István

    Informatikusok Magyarországon: Alkalmazott vagy Vállalkozó? - Fókuszban az IT Contracting

Cimkefelhő
hr coaching álláskeresés karrier e-learning vezetés motiváció munkavállaló állásinterjú vezető munkáltató toborzas állás elearning Kocsis és Szabó Ügyvédi Iroda önéletrajz Scotwork tárgyalás Munka Törvénykönyve tárgyalástechnika stressz munka coach Linkedin Dr. Kocsis Ildikó felmondás képzés scotwork kiválasztás szervezetfejlesztés változás vezetőfejlesztés tippek érthető jog online tanulás tanulás profitárgyaló szabadság tárgyalásikészség-fejlesztás önismeret siker
Widget Image

Főszerkesztő: Karácsony Zoltán

E-mail : zoltan.karacsony kukac hrportal.hu

Felelős kiadó: Markovics András

A HR Blog.hu kiadója a HR Portal.hu

A szerkesztőség címe: 1135 Budapest, Petneházy u. 55. I./7.

Telefon: +36 (1) 781 75 96

Gépház

Blogger bejelentkezés

Blogger regisztráció

Adatvédelem

Kiadónk további kiadványai

hrportal.hu

munkaugyi.hu

hrclub.hu

allasportal.hu

edenkert.hu

haziallat.hu