Fehér Csaba, az Oracle Hungary Kft. közép-kelet-európai vezető HR tanácsadója
Fehér Csaba a multinacionális vállalatoknál töltött évei alatt az ügyfélszolgálat, a HR és az oktatás-fejlesztés számos aspektusával megismerkedett. A HR-rel először a Westel 900 ügyfélszolgálat képzési területén került kapcsolatba, majd később a vállalati oktatási és fejlesztési területen dolgozott, ma pedig nemzetközi HR tanácsadóként kamatoztatja szakmai tapasztalatait.
Az Eötvös Loránd Tudományegyetemen német nyelvtanárként diplomázott 1997-ben. Ezt követően nemzetközi marketing szakértői képesítést szerzett, valamint számtalan képzésen vett részt prezentáció, kommunikáció, sales témakörökben.
Szakmai pályafutását különböző ügyfélszolgálati munkakörökben kezdte 1997-től 2002-ig a Westel 900 Rt.-nél, majd három éven keresztül tréning menedzseri pozíciót töltött be a Westel Mobil Rt.-ből T-Mobile Magyarország Rt.-re átnevezett (ma Magyar Telekom) vállalatnál. Ebben a minőségében Magyarország egyik első és legkomplexebb e-learning bevezetésében vett részt, amelyen keresztül a tanácsadói munkához szükséges ismereteit sikerült fejlesztenie és kamatoztatnia telekommunikációs és pénzügyi szektorban, a Magyar Telekom csoporton belül, illetve az Erste Banknál. Ez a tevékenység magába foglalta a tartalomfejlesztési és tudásmenedzsment feladatok menedzselését, valamint oktatási keretrendszer bevezetésének támogatását, valamint különböző szakmai képzések vezetését is. Mindezeken felül üzleti folyamatmodellezési és audit feladatokat látott el.
2008-ban Magyarország egyik legnagyobb ívű fejlődést bemutató egykori garázscége, a NavNGo képzési feladatainak ellátására kapott felkérést. Ezt az állomást követően csábította el az Oracle Hungary Kft., ahol az utóbbi években az Oracle HR megoldásaival kapcsolatos tanácsadás a fő feladatköre Magyarországon és a környező országokban.
A 2012-es év során részt vesz az Oracle Fusion és Taleo megoldásainak közép-kelet-európai piaci bevezetésében, és számos kezdeményezésével ösztönzi azt. Ennek keretében Magyarországon, Csehországban, Ausztriában, Szlovéniában, Horvátországban és Szerbiában tart előadásokat és bemutatókat magyar, angol és német nyelven. A közösségi hálózatokon Oracle felhasználókkal és megoldásokkal kapcsolatos csoportokat működtet.
Fehér Csaba németül anyanyelvi szinten, angolul folyékony társalgási szinten beszél. Szabadidejét családjával tölti, egy lánya és egy fia van, mindketten általános iskolás korúak. Ezen kívül szívesen olvas német nyelvű könyveket, valamint rock koncerteken, sport rendezvényeken kapcsolódik ki. Ha a munkája engedi, rendszeresen sportol, kosárlabdázik, focizik, kerékpározik és úszik - utóbbinak persze a szauna is elengedhetetlen része.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese a közszféra szervezetei kategóriájában a Józsefvárosi Egyesített Bölcsődék.... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese, az 51-500 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában, az Észak-zalai Víz- és... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese az 1-50 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában a Webstar Csoport Kft. Bertók... Teljes cikk
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben 2 hete
- Orbán Viktor: Magyarország jövője nem csupán a pártokon, hanem elsősorban a teljesítményen múlik 2 hete
- Üvegplafon a ma munkavállalójának: még mindig van vele dolgunk? 2 hete
- Varga Mihály is megszólalt az MNB-s elbocsátások kapcsán 3 hete
- Több mint 250 munkavállalójától válik meg az MNB 4 hete
- A magyar vállalkozások alig 4 százaléka használ MI-t, az EU átlag 8 százalék 4 hete
- Mental Liget- A munkahelyi mentális jóllét fesztiválja cégvezetőknek és HR szakembereknek a Magyar Zene Házában 4 hete
- Adócsökkentéssel kívánt a kormány boldog anyák napját 1 hónapja
- Stratégiai együttműködési megállapodást kötött az MKIK és a MGYOSZ 2 hónapja
- A 9 százalékos szja nem kapott elsöprő támogatást - Magyar Péter az adórendszerről tovább egyeztetne 2 hónapja
- Ők kapták a magyar beszerzési és logisztikai szakma díjait 2 hónapja