Karrier informatikusoknak - elindult a virtuális állásbörze
Április 8-án hétfőn reggel startol és öt napon át tart a Monster állásportál virtuális állásbörzéje a www.allas-expo.hu oldalon, amelyen több száz állás szól informatikusoknak és mérnököknek. Már most lehet regisztrálni. Mi hozható ki a rendezvényből és milyen munkakörökre keresnek a cégek pályázókat?
Néhány informatikai pozíciónév a kínálatból: IT projektmenedzser, tesztelő, rendszermérnök, .Net fejlesztő, Java-fejlesztő, SDM-specialista, IT biztonsági adminisztrátor, DB2 adatbázis-adminisztrátor, IT service delivery manager stb.
De mi is az a virtuális állásexpo? Olyan innovatív toborzási eszköz, amely ötvözi a hagyományos állásbörzét az internet előnyeivel; összehozza a munkáltatókat és a munkavállalókat a 3 dimenziós, virtuális térben és ehhez el sem kell mozdulniuk számítógépük elől.
Álláskeresőként a részvételhez elegendő egy számítógép internetkapcsolattal és április 8-tól a www.allasexpo.hu oldalon indulhat is az állásvadászat. Néhány kattintással felkereshetőek a cégek standjai, feltölthetőek az önéletrajzok, lehet chaten vagy hangban (a skype segítségével) kérdezni munkaadók képviselőitől. Nem túlzás azt állítani, élményt is jelent az ilyen álláskeresés, amellett, hogy kényelmesebb egy hagyományos állásbörzénél.
A kiállító munkaadók listája itt érhető el.
A rendezvényre regisztrálni pedig itt lehet.
Amiért érdemes kipróbálni:
- Közel 1000 állásajánlat ismert világcégektől (ebből több száz informatikai és mérnöki)
- Kapcsolatépítési és információgyűjtési lehetőség a személyzeti szakemberekkel egy héten át
- Részvételi lehetőség a világ, az ország bármely részéről,
- Látványos standok, céges webes előadások - az álláskeresés élmény is egyben
- Idő- és költséghatékony, nincs felesleges utazás
2013. április 5.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Az online kaszinóipar évek óta folyamatosan növekszik, és a távmunka-lehetőségek elterjedésével az online kaszinóvállalkozások számára most... Teljes cikk
A munkakeresésben a tökéletes önéletrajz elkészítése alapvető lépés mindazok számára, akik új munkalehetőséget keresnek, vagy akik... Teljes cikk
Budapest, 2018. szeptember 3. - A Monster Magyarország Kft. tulajdonosa, a finnországi székhelyű Alma Career Oy üzleti és stratégiai okokból a magyar... Teljes cikk
- Karrierstart a fővárosban: több száz álláshely nyílik a Budapest Állásbörzén 6 hónapja
- Így készülj fel egy állásbörzére, ha ki akarsz tűnni 8 hónapja
- Több ezren keresik új munkahelyüket Buda szívében 12 hónapja
- Az átlagbér négyszer több, a cég neve kevésbé számít - meghökkentő tények az álláspiac elmúlt 18 évéből 12 hónapja
- 1000-nél is több nyitott pozíció, azonnali jelentkezés - állásbörzén jártunk 13 hónapja
- Jobbra vagy balra húznád ezt az állást? - indul a Job Tinder 1 éve
- Tomán Szabina karrierről, motivációról, az elutasítás kezeléséről 1 éve
- Milliós fizetési ajánlattal is találkoztunk ezen a most futó állásbörzén: fotógaléria 1 éve
- Bemutatkoznak Kőbánya meghatározó munkáltatói 1 éve
- Konkrét elképzeléssel érkeznek, akár állásajánlattal távozhatnak az álláskeresők 1 éve
- Hol helyezkednének el leginkább az egyetemi hallgatók? 1 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben