Paulányi Beáta, a Groupama Biztosító Zrt. HR-igazgatója
2008. február 1-jétől a Groupama Biztosító Zrt. összevonta humán erőforrás és marketing területét. E területek vezetői pozíciójának betöltésére az eddigi értékesítési és marketing osztályvezetőt, Paulányi Beátát (35) nevezték ki.
A dinamikusan fejlődő Groupama Csoport magyar leányvállalatánál Paulányi Beáta új pozíciójában a marketing terület mellett februártól a HR operatív irányítását is végzi. Új pozíciójában a marketing mellett kiemelt feladata lesz a biztosítón belüli HR tevékenység koordinálása; többek között a társaság motivációs rendszerének továbbfejlesztése, a biztosítón belüli információáramlás átalakítása, a szakmai és nem szakmai jellegű képzések bonyolítása, valamint a két terület szinergiájának megvalósításán keresztül a hatékonyság folyamatos növelése.
Paulányi Beáta angolul, németül, és franciául beszél, szabadidejében teniszezik, versenykerékpározik, és szívesen utazik.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese a közszféra szervezetei kategóriájában a Józsefvárosi Egyesített Bölcsődék.... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese, az 51-500 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában, az Észak-zalai Víz- és... Teljes cikk
„Az Év Felelős Foglalkoztatója 2017” pályázat nyertese az 1-50 főt foglalkoztató szervezetek kategóriájában a Webstar Csoport Kft. Bertók... Teljes cikk
- Egyszeri támogatást ad a Groupama is: fejenként bruttó 450-650 ezer forint érkezik a dolgozóknak 3 éve
- Minden negyedik magyar a nyugdíjba vonulás után is dolgozni kényszerülhet 4 éve
- Nehéz időszakban is tudták növelni a dolgozói elkötelezettséget - új employer branding filmmel mutatja be pozitív energiáját a Groupama Biztosító 5 éve
- Vezetői perspektívára krízishelyzetben is szükség van 6 éve
- Akkor is hagyni kell a kollégát dönteni, ha belegyalogol a pofonba 6 éve
- Ahol a monumentális a természetes - Stadion Event - a nagy létszámú rendezvények szakértője 6 éve
- Egységes V4 álláspont a kiküldött munkavállalókról 9 éve
- Új elnöke van a Diákhitel Központnak 9 éve
- Ujvári Beáta, a Szentkirályi-Kékkúti Ásványvíz humán erőforrás igazgatója 10 éve
- Orvosként indult a biztosítótársaság vezetője 19 éve
- Új vezető a Groupama Biztosító Zrt. élén 19 éve



Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?