Szerdán 10 órakor startol a Műegyetemi Állásbörze
Szerda reggel 10 órakor kezdődik a Műegyetemi Állásbörze, amelyen 3.500 állásajánlattal várják a munkáltatók a frissdiplomásokat. A korábbi állásbörze-adatok szerint a műszaki végzettségűek 15 százaléka talál munkát minden évben a Műegyetem rendezvényén.
A hivatalos megnyitó szerda délelőtt 10-órakor lesz a Budapesti Műszaki Egyetem központi épületében. A szervezők adatai szerint 182 standon 210 vállalat és remélhetőleg 9-10 ezer látogató fog megjelenni a rendezvényen.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Az Intretech Hungary Kft. elektronikai cég mintegy 25 milliárd forint értékben bővíti gyártási kapacitását Kapuváron, aminek nyomán 330 új... Teljes cikk
Számos kutatás mutat rá arra, hogy a természettudományi, technológiai és mérnöki területeken még mindig alacsony a nők részvétele, sőt, már a... Teljes cikk
Az év elején látványosan beindult a személyi kölcsön piaca: az MNB friss adatai szerint januárban 84,3 milliárd forintnyi új szerződés született,... Teljes cikk
- Karrierstart a fővárosban: több száz álláshely nyílik a Budapest Állásbörzén 6 hónapja
- Így készülj fel egy állásbörzére, ha ki akarsz tűnni 8 hónapja
- Több ezren keresik új munkahelyüket Buda szívében 12 hónapja
- Az átlagbér négyszer több, a cég neve kevésbé számít - meghökkentő tények az álláspiac elmúlt 18 évéből 12 hónapja
- 1000-nél is több nyitott pozíció, azonnali jelentkezés - állásbörzén jártunk 1 éve
- Jobbra vagy balra húznád ezt az állást? - indul a Job Tinder 1 éve
- Tomán Szabina karrierről, motivációról, az elutasítás kezeléséről 1 éve
- Milliós fizetési ajánlattal is találkoztunk ezen a most futó állásbörzén: fotógaléria 1 éve
- Bemutatkoznak Kőbánya meghatározó munkáltatói 1 éve
- Konkrét elképzeléssel érkeznek, akár állásajánlattal távozhatnak az álláskeresők 1 éve
- Hol helyezkednének el leginkább az egyetemi hallgatók? 1 éve

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben