Így változott a feketén foglalkoztatottak aránya Magyarországon
2011 és 2023 között 2022-ben volt a legmagasabb a feketén foglalkoztatottak aránya Magyarországon. Érdemes figyelmet szentelni az MTI infógrafikáján nemcsak a feketén foglalkoztatott munkavállalók számának, hanem az ellenőrzött munkavállalók számának is. 2011-ben 160 ezer felett volt ez a szám, az elmúlt években pedig átlagban csupán 40 ezer munkavállalót monitoroztak.
A feketén foglalkoztatottak aránya Magyarországon (2011. I-III. negyedév-2023. I-III. negyedév)
Honnan tudhatja meg a dolgozó, hogy feketén foglalkoztatják? - olvassa el korábbi cikkünk!
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A 2025. január–márciusi időszakban a 15–74 éves munkanélküliek száma az előző évhez képest 14 ezer fővel, 213 ezer főre, míg a ráta értéke... Teljes cikk
2024 IV. negyedévében a foglalkoztatás és annak változása is jelentős területi különbségeket mutatott - közölte a KSH. Teljes cikk
A munkanélküliségi mutatók életkor szerinti bontásban jelentős különbségeket mutattak, de érdemi változás egyik korcsoportban sem történt -... Teljes cikk
- A foglalkoztatási ráta a magyar vármegyékben - grafikon 2 hete
- A munkanélküliségi ráta alakulása hazánkban nemek szerint - grafikon 2 hete
- Itt a legújabb lista - Ők nem jelentették be dolgozóikat 2 hete
- Az öregségi nyugdíjban részesülők teljes ellátásának átlag- és mediánösszege - grafikon 2 hete
- Nem csupán beugró munkaerő - diákok és nyugdíjasok a munkapiacon 2 hete
- Szinte másik világ: hol keresnek a legjobban és legrosszabbul a magyarok? 3 hete
- Nagy hajrá indul a szezonális munkaerőért – ezekre a munkákra van most a legnagyobb kereslet 3 hete
- Czomba Sándor: évente 30-40 ezer ember fog hiányozni a magyar munkaerőpiacról 3 hete
- Ki hozza be a fülöp-szigeteki vendégmunkásokat és hogy áll a 150 új gyár program? 3 hete
- A teljes munkaidőben dolgozók keresete és annak változása néhány kiemelt csoportban 3 hete
- A bruttó átlag-, valamint a reálkeresetek alakulása Magyarországon 4 hete