Új vezető a Human Value International csapatában
Az ügyfelek gazdasági fellendülésre való felkészítésének jegyében a Human Value International 2011-ben tovább erősíti vezető és kulcsember kiválasztási üzletágát. A vállalat értékrendje, célkitűzései együttműködésre hívta Diós Editet, aki sok éves tapasztalatával tudja támogatni az ügyfelek céljainak elérését.
Szakértőként jelentős tudásra tett szert Assessment / Development Centerek kialakítása, kompetencia felmérések lebonyolítása, értékesítési szervezetek fejlesztése területén is.
Csatlakozásával olyan szakember erősíti a Human Value International csapatát, aki minőségorientált szemléletével, jelentős tudásával és innovatív módszertani megoldásaival hatékonyan járul hozzá üzleti partnerei működésének optimalizálásához.
Edit munkája során támogatja és koordinálja a kulcsember és vezető kiválasztási projekteket, valamint egyéni executive és karrier coaching folyamatok vezetésével fejleszti a hozzá fordulók képességeit.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Új vezetői struktúrával folytatja működését a BYD Magyarország; a vállalat regionális országigazgatói pozícióját Jeremy Wang veszi át, míg a... Teljes cikk
A CETIN International, N.V. („CETIN International”) ma bejelentette, hogy 2026. május 1-jétől prágai székhellyel Jason King, a Yettel Bulgaria... Teljes cikk
Március 1-től Fumito Szakai a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
- Erre figyelj, ha Z generációsokat veszel fel a csapatodba 6 hónapja
- Mentőöv a szakemberhiányban: fókuszban az atipikus foglalkoztatás 11 hónapja
- Szakértői fejvadászat: Amikor a hagyományos toborzás már nem elég 11 hónapja
- Hogyan tovább, ha létszámstop van? 1 éve
- Rejtőzködés vagy bizalmasság? Pillantás a fejvadászok kulisszái mögé 1 éve
- Így lesz toborzási stratégia egy meetingből 2 éve
- Ilyen évük volt 2023-ban a HR szolgáltatóknak: itt vannak a számok 2 éve
- Így trükköznek a dörzsölt munkaadók: erre figyelj álláskeresőként 2 éve
- Bérigények, munkaerő-felvétel: befékezett az álláspiac év elején 2 éve
- Idénymunkák ideje: hogyan alakul a nyár a munkaerőpiacon? 2 éve
- Sajnáljuk, az ön munkaereje hiányos! 2 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben