kapubanner for mobile
Megjelent: 2 éve

Csomagoló

A csomagoló az a személy aki a termelési folyamatban a termékek szalagról való levételét vagy gépből kiszedését és ez után a rendszerbe rakásukat és csomagolásukat végzi.

Ezzel a folyamattal előkészíti a termékeket a szállításra. Munkák csomagolóknak könnyen találhatóak az Állásportál.hu-n.

A csomagolói munka feladatai:
- a gyártó termékeinek a gépbe rakása és onnan kivétele
- ellenőrizni a termékek minőségét az adott kritériumok szerint
- a termék összerakása miatt a gyártandó alkatrészek a félkész termékbe helyezése
- a termelés ütemét ellenőrizni, úgy hogy a gyártandó alkatrészeket megszámlálja
- a munkafolyamatokat elvégző gépek, eszközök tisztítása, ellenőrzése
- összecsomagolni az elkészült termékeket
- bizonyos kategóriák (például: súly, méret, anyagösszetétel) szortírozni a termékeket
- az elkészült alkatrészek, termékek csomagolása, kartonokba rakása
- a kartonok címkézése

Elvárások
Az alapfokú iskolai végzettség elegendő a csomagoló munkásnak. A munkához előnyt jelent a monotonitástűrő képesség, a jó fizikum, a pontosság és a zajszint elviselésének képessége. A gépjárműhöz szerzett jogosítvány mindenképp hasznos lehet.
Munkarend
A csomagolói munkát teljes munkaidőben (40 óra), de akár részmunkaidőben is el lehet vállalni. Egy, kettő vagy akár három műszak is vállalható. A félórás ebédszünet, illetve a 2 óránkénti 10 perces szünet stabilan elérhető a dolgozó személynek.
Juttatások
A csomagoló munkás az alapbér mellett számos juttatásban részesedhet. A cafatéira használata, a teljesítmény utáni havi prémium és az esetenkénti ingyenes használatú céges busz használata csak egy pár a bónuszok közül.

  • 2024.04.30NewLeadership – Vezetői eszköztár bővítése Önmaguk fejlesztését is fontosnak tartó középvezetőknek, frissen kinevezett döntéshozóknak szóló komplex és intenzív vezetőfejlesztő program sok gyakorlattal. Különlegessége, hogy a résztvevők átgondolhatják és megoszthatják egymással aktuális kihívásaikat és még a kritikus vezetői helyzetek megoldásáról is tanulhatnak egymás jó gyakorlatából is!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.02Munkaviszony létesítése és megszűntetése – Dr. Berke Gyula Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerni.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Egy jól működő csapat titka – Vezetői reziliencia fejlesztése A vezetői reziliencia fejlesztése képzésünk arra világít rá, hogyan lehet úgy tekinteni a tényekre, hogy relativizáljuk őket, kezelhető megvilágításba helyezzük a nehézségeket és igyekezzünk megőrizni a racionalitásunkat, hogy ebben a nehéz helyzetben is fejlődni tudjon a csapatunk. Segítve a csapattagoknak abban, hogy a problémalátásukat a megoldás keresés fókusza váltsa fel és megváltozzon az interakcióik minősége.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Munkaidő, pihenőidő – Dr. Takács Gábor Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerniinfo button Részletek ticket button Jegyek