Friss hír a soroksári IKEA-ról

Jövőre, Szabó Ágnes vezetésével nyitja meg kapuit a soroksári IKEA. Ágnes jelenleg a budapesti áruházért felel. A soroksári áruház menedzsmentjének mind a kilenc tagja biztossá vált, ők összesen közel egy évszázadot töltöttek el az IKEA-nál - tájékoztatták portálunkat.

A sajtóanyagban a cég kiemeli: ez a tapasztalat is biztosítja, hogy ugyanazzal a barátságos légkörrel találkoznak majd Soroksáron, melyet már megszokhattak a budapesti vagy a budaörsi áruházakban. A további, a közel 300 új munkahelyre várhatóan az év második felében jelentkezhetnek majd az érdeklődők.

"Mindaz, amit nap, mint nap elérünk, csapatmunka eredménye" - mondta Szabó Ágnes, a budapesti IKEA áruház jelenlegi, és a soroksári áruház leendő vezetője. "Az a célunk, hogy a soroksári áruházban épp olyan jó hangulat uralkodjon az első pillanattól kezdve, mint amilyet ma Budapesten tapasztalok. Ennek első lépése volt a menedzsment kiválasztása."

A soroksári IKEA leendő vezetői egytől egyig az IKEA munkatársai jelenleg is, többen már a 2000-es évek eleje óta erősítik a vállalatot. Bár más-más területet vezetnek majd a soroksári áruházban, egy dolog közös bennük: rendkívül színes és változatos utat jártak be, mire idáig jutottak - olvasható a sajtóanyagban.

A még betöltendő pozíciókat folyamatosan hirdeti meg a vállalat, melyre az IKEA karrier oldalán keresztül lehet majd jelentkezni. A kiválasztás során az első és legfontosabb szempont az lesz, hogy a pályázó képviseli-e az IKEA értékeit, árulta el Magyar Andrea, az új áruház HR-vezetője.

"Az IKEA hosszú évek alatt olyan értékeket alakított ki, amelyek befolyásolják munkavégzésünket is. Ezek az értékek, mint például a folyamatos igény a megújulásra, ugyanolyan fontosak lesznek a soroksári IKEA-ban, mint Budapesten vagy akár egy írországi IKEA áruházban." - mondta Andrea.
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Mindenki a tudásról beszél, mégis a papír számít az állásinterjún – miért?

A készségalapú felvétel évek óta a toborzás megújulásának ígérete, a mindennapi gyakorlatban azonban csak lassan nyer teret. Egy friss nemzetközi... Teljes cikk

Amit jobb nem beleírni az önéletrajzba: egy hobbi, amitől megriadnak a munkáltatók

Egy friss kutatás szerint az önéletrajzban feltüntetett hobbik az első szűrésnél is döntőek lehetnek – és nem mindegy, mit árulnak el rólunk. A... Teljes cikk

Ezek az állások tarolnak 2026-ban - itt a LinkedIn toplistája!

2026-ban egyre többen keresnek majd új állást, miközben a munkaerőpiacon nő a verseny. A LinkedIn legfrissebb listája szerint az AI-hoz kapcsolódó... Teljes cikk