HR vezetők rendkívüli helyzetben (6.) - Steványik Tamás, ELMŰ-ÉMÁSZ
Itt állíthatja be, hogy a Google kereső elöl hozza a HR Portálos találatokat“Senkit sem bocsátottunk el, és bért sem csökkentettünk” - mondja Steványik Tamás, a 2900 fővel működő ELMŰ-ÉMÁSZ Társaságcsoport HR igazgatója. Ő maga március 16-a óta nem járt az irodában, a napi munkaterhelése nőtt. Milyen intézkedéseket hoztak meg a koronavírus-helyzetben? Milyennek látja a skype-os meetingeket? Mi maradhat meg tartósan abból, ahogyan most dolgozunk?
Milyen intézkedéseket kellett meghozni az utóbbi hetekben?
A legfontosabb intézkedésünk az üzembiztonság garantálására vonatkozott. Az üzemirányító személyzetet három csapatra osztottuk, hetes váltásban látják el a feladatokat. 12 órás műszakjuk után nem mehetnek haza, hanem pihenőidejüket is zárt térben töltik. Ehhez persze mindent megadunk napi háromszori étkezéstől a szálláson át az extra bérig. Nagy áldozat ez tőlük, de csak ezzel a szigorú intézkedéssel biztosítható a villamos hálózat folyamatos és biztonságos működtetése. A raktárban két részre osztottuk a csapatot, hogy az anyagellátás is biztosított legyen, mert a hálózati munkák nem álltak le.
Célunk az, hogy a kollégáinkat megvédjük a fertőzésveszélytől. Ehhez fertőtlenítőkkel, védőfelszerelésekkel láttuk el őket, a 60 év felettieknél pedig úgy szerveztük a munkát, hogy az ne járjon személyes kontaktussal.
Ahol ez lehetséges, ott március 13-án rendkívüli otthoni munkavégzést rendeltünk el a teljes társaságcsoportban.
Mennyien dolgoznak home office-ban?
A 2900 fős munkavállalói állományunkból körülbelül 1700-an, ami tevékenységi körünket tekintve nagyon magas arány. Teljes ügyfélszolgálatunkat egy hét alatt home office-ba telepítettük, ahogyan a támogató területek munkavállalóit is. Jómagam március 16-án még bementem az irodába összecsomagolni, azóta folyamatosan otthonról dolgozom, a postát egy közelben lakó kolléganőm hozza el nekem. HR-es kollégáim egy része bejár a központba, mert vannak olyan folyamatok, amelyek igénylik a személyes ügyintézést. Nem álltunk le teljesen a toborzással sem. Hamarosan bevezetjük a társaságcsoport szintű elektronikus aláírási lehetőséget, amivel tovább csökkenthető az irodai jelenlét.
A home office nem volt ismeretlen munkatársaink számára: az ügyfélszolgálatosok egy része eddig is távmunkában dolgozott, a támogató területeken pedig eseti jelleggel vagy rendszeresen hetente egy-két napot. Zászlóvivője vagyok ennek a kezdeményezésnek, az utóbbi négy évben heti egy napot így dolgoztam.
Hogyan néz ki egy munkanapja? Hogyan éli meg?
8 órakor kezdek, 10-12 órát dolgozom naponta. Az elszigetelődés, a személyes kontaktus hiánya miatt duplájára nőtt az e-mail forgalom, átlagosan napi 8-10 Skype meetingem van, ezen kívül még számos telefonhívás. Tagja vagyok a vállalati krízis és a pandémiás bizottságoknak, az elején sok döntést meg kellett hoznunk, így az első három hetem egybefolyt szombatokkal és vasárnapokkal együtt.
Miként tartja a kapcsolatot a HR csapattal?
Skype-on, e-mailben, telefonon. Minden korábbi egyeztetést megtartunk. Ezek mellé minden pénteken délután 2-re szerveztünk egy kötetlen beszélgetést. Ilyenkor nem munkáról esik szó, inkább a személyes élményekről. Igyekszem minden kollégámat megszólítani és felmérni azt, hogy ki milyen állapotban van. Azt látom, hogy nagyon nehéz mostanában az anyáknak a napi 8 óra munkát a gyerekek online oktatásával és az otthoni teendőkkel összehangolni. Ha valaki szeretné, átmeneti jelleggel részmunkaidőre is válthat.
Milyennek tartja a Skype-os megbeszéléseket a személyes meetingekkel összevetve?
Hatékonyabb a Skype-os meeting, a tervezett időkeretet könnyebb betartani. Hátránya viszont, hogy nem érzékeled a testbeszédet, nincs meg a szemkontaktus. Sok Skype meetingen nincs bekapcsolva a kamera. Ennek sok oka lehet: például valaki nem akarja megmutatni a hátteret, vagy nincs úgy felöltözve. Ha csak a hang van bekapcsolva, az személytelenné teszi a kommunikációt.
Mit volt a legnehezebb megszokni?
A külvilág impulzusainak hiányát. Törvénytisztelő állampolgárként én is követtem a “Maradj otthon!” tanácsot. A második hétvége után éreztem azt, hogy autóznom kell egy kicsit, hogy valami újat érezzek.
Mi maradhat meg tartósan abból, ahogyan most dolgozunk?
A hatodik hét tapasztalata az, hogy egy ekkora vállalatot is működtetni lehet úgy, hogy a munkavállalók 60 százaléka nincs bent az irodában. Az ügyfélkezelésben, a munkahelyi egyeztetésekben gyakoribb lesz az online megoldás. A száz százalék home office-ban azonban kétkedő vagyok. Az ember szociális lény, sokan örömmel térnek majd vissza az irodába.
A legfontosabb intézkedésünk az üzembiztonság garantálására vonatkozott. Az üzemirányító személyzetet három csapatra osztottuk, hetes váltásban látják el a feladatokat. 12 órás műszakjuk után nem mehetnek haza, hanem pihenőidejüket is zárt térben töltik. Ehhez persze mindent megadunk napi háromszori étkezéstől a szálláson át az extra bérig. Nagy áldozat ez tőlük, de csak ezzel a szigorú intézkedéssel biztosítható a villamos hálózat folyamatos és biztonságos működtetése. A raktárban két részre osztottuk a csapatot, hogy az anyagellátás is biztosított legyen, mert a hálózati munkák nem álltak le.
Célunk az, hogy a kollégáinkat megvédjük a fertőzésveszélytől. Ehhez fertőtlenítőkkel, védőfelszerelésekkel láttuk el őket, a 60 év felettieknél pedig úgy szerveztük a munkát, hogy az ne járjon személyes kontaktussal.
Ahol ez lehetséges, ott március 13-án rendkívüli otthoni munkavégzést rendeltünk el a teljes társaságcsoportban.
Mennyien dolgoznak home office-ban?
A 2900 fős munkavállalói állományunkból körülbelül 1700-an, ami tevékenységi körünket tekintve nagyon magas arány. Teljes ügyfélszolgálatunkat egy hét alatt home office-ba telepítettük, ahogyan a támogató területek munkavállalóit is. Jómagam március 16-án még bementem az irodába összecsomagolni, azóta folyamatosan otthonról dolgozom, a postát egy közelben lakó kolléganőm hozza el nekem. HR-es kollégáim egy része bejár a központba, mert vannak olyan folyamatok, amelyek igénylik a személyes ügyintézést. Nem álltunk le teljesen a toborzással sem. Hamarosan bevezetjük a társaságcsoport szintű elektronikus aláírási lehetőséget, amivel tovább csökkenthető az irodai jelenlét.
A home office nem volt ismeretlen munkatársaink számára: az ügyfélszolgálatosok egy része eddig is távmunkában dolgozott, a támogató területeken pedig eseti jelleggel vagy rendszeresen hetente egy-két napot. Zászlóvivője vagyok ennek a kezdeményezésnek, az utóbbi négy évben heti egy napot így dolgoztam.
Hogyan néz ki egy munkanapja? Hogyan éli meg?
8 órakor kezdek, 10-12 órát dolgozom naponta. Az elszigetelődés, a személyes kontaktus hiánya miatt duplájára nőtt az e-mail forgalom, átlagosan napi 8-10 Skype meetingem van, ezen kívül még számos telefonhívás. Tagja vagyok a vállalati krízis és a pandémiás bizottságoknak, az elején sok döntést meg kellett hoznunk, így az első három hetem egybefolyt szombatokkal és vasárnapokkal együtt.
Miként tartja a kapcsolatot a HR csapattal?
Skype-on, e-mailben, telefonon. Minden korábbi egyeztetést megtartunk. Ezek mellé minden pénteken délután 2-re szerveztünk egy kötetlen beszélgetést. Ilyenkor nem munkáról esik szó, inkább a személyes élményekről. Igyekszem minden kollégámat megszólítani és felmérni azt, hogy ki milyen állapotban van. Azt látom, hogy nagyon nehéz mostanában az anyáknak a napi 8 óra munkát a gyerekek online oktatásával és az otthoni teendőkkel összehangolni. Ha valaki szeretné, átmeneti jelleggel részmunkaidőre is válthat.
Milyennek tartja a Skype-os megbeszéléseket a személyes meetingekkel összevetve?
Hatékonyabb a Skype-os meeting, a tervezett időkeretet könnyebb betartani. Hátránya viszont, hogy nem érzékeled a testbeszédet, nincs meg a szemkontaktus. Sok Skype meetingen nincs bekapcsolva a kamera. Ennek sok oka lehet: például valaki nem akarja megmutatni a hátteret, vagy nincs úgy felöltözve. Ha csak a hang van bekapcsolva, az személytelenné teszi a kommunikációt.
Mit volt a legnehezebb megszokni?
A külvilág impulzusainak hiányát. Törvénytisztelő állampolgárként én is követtem a “Maradj otthon!” tanácsot. A második hétvége után éreztem azt, hogy autóznom kell egy kicsit, hogy valami újat érezzek.
Mi maradhat meg tartósan abból, ahogyan most dolgozunk?
A hatodik hét tapasztalata az, hogy egy ekkora vállalatot is működtetni lehet úgy, hogy a munkavállalók 60 százaléka nincs bent az irodában. Az ügyfélkezelésben, a munkahelyi egyeztetésekben gyakoribb lesz az online megoldás. A száz százalék home office-ban azonban kétkedő vagyok. Az ember szociális lény, sokan örömmel térnek majd vissza az irodába.
- 2026.09.11BCM - Üzletmenet-folytonosság menedzsment képzés Az intenzív, workshop jellegű program célja, hogy a résztvevők képessé váljanak egy ISO 22301:2019 alapú üzletmenet-folytonossági irányítási rendszer (BCMS) tervezésére, bevezetésére és fenntartására.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.11Kockázatmenedzsment képzés A kockázatmenedzsment rendszer működésének és elemeinek áttekintése az ISO 9001 szabvánnyal összhangban. A központi kockázatirányítás rendszerének áttekintése, amely egységesen összefogja és integrálja a különböző jellegű szakterületi kockázatok kezelését.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.17Vezetői képzés - Készségfejlesztés modul (A) Képzésünkkel a résztvevők vezetői tudásának és készségeinek fejlesztésére, valamint a szervezetekben használt irányítási, problémamegoldási, és hatékonyságnövelési témakörökre fókuszálunk.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Élménnyel eredmény? Earlybird jegyek június 30-ig! Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek

HR katasztrófa romkom jelmezben: a Munkahelyi románc