Vezetőváltás Leváltják a fővárosi közműcégek vezetőit 2011 első negyedévéig biztosítja a BKV működőképességét az a 12 és fél milliárd forint, amelyet novemberben folyósít az állam a Budapesti Tömegközlekedési Vállalatnak - mondta Tarlós István főpolgármester a HírTv Kontraszt című műsorában.
Vezetőváltás Lemondott az FHB-vezér Az FHB tájékoztatja a tőkepiaci szereplőket, hogy a társaságnál Gyuris Dániel igazgatósági tagsága lemondással 2010. október 22. napi hatállyal megszűnt, továbbá ugyanezen nappal vezérigazgatói munkaviszonya közös megegyezéssel megszüntetésre került.
Vezetőváltás Új vezetők az OMMF és öt regionális munkaügyi központ élén Czomba Sándor, a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára átadta az Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Főfelügyelőség (OMMF) elnökének és öt regionális munkaügyi központ főigazgatójának megbízólevelét - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium pénteken az MTI-vel.
Vezetőváltás Leváltották az Operaház főigazgatóját Azonnali hatállyal visszavonták a Magyar Állami Operaház főigazgatója, Vass Lajos vezetői megbízatását - erősítette meg az érintett az MTI értesülését.
Vezetőváltás Szeptember óta több rendőri szerv élén is új vezető dolgozik Visszavonta a Budapesti Rendőr-főkapitányság rendészeti főkapitány-helyettesének vezetői megbízását a belügyminiszter. Pintér Sándor az országos rendőr-főkapitány javaslatára mentette fel tisztségéből a tábornokot - adja hírül az InfoRádió.
Vezetőváltás Személyi változások a Discovery-nél Október 1-jétől több személyi változás is történt a Discovery Networks Central Europe közép-európai kereskedelmi, terjesztési csapatában - olvasható a médiavállalat sajtóközleményében.
Vezetőváltás Vetési Iván vezeti a KEK KH-t Vetési Iván vette át a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának (KEK KH) vezetését - tette közzé a közigazgatási tárca.
Vezetőváltás Új szellemiségű büdzsé, új emberek Új államtitkár dukál az új büdzséhez. A Nemzetgazdasági Minisztérium levonja a személyi következményeket.
Vezetőváltás "Szabadságon vagyok" - kirúgták a helyettes államtitkárt Szabadságon vagyok - mondta Bathó Ferenc, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) helyettes államtitkára. A Népszabadság azonban úgy tudja, hogy távoznia kellett a tárcától.
Vezetőváltás Új vezető irányítja a hévízi gyógyfürdőt Kvarda Attila lett a Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Kht. új főigazgatója - jelentette be Hegedűs Lajos, a leváltott főigazgató.
Vezetőváltás Új ügyvezető a Diageo élén Október 11-től Jamie Anderson veszi át a Diageo Business Services irányítását. Ügyvezető igazgatóként a budapesti központ irányításán túl felelős lesz a Diageo globális shared services hálózatának működtetéséért és további bővítéséért - áll a Diageo sajtóközleményében.
Vezetőváltás Kiderül, kik lesznek a médiatanácsban Megválasztja mai ülésnapján az Országgyűlés a médiatanács elnökét és tagjait, valamint a Közszolgálati Közalapítvány kuratóriumát.
Vezetőváltás Vezetőváltás a Henkel igazgatóságában Bruno Piacenza (44), aki jelenleg vállalati alelnök, valamint a Henkel France elnöke, 2011. március 1-jével veszi át Dr. Fredrich Stara helyét az igazgatóságban, az alelnöki és az üzletágvezetői székben - írja a cég sajtóközleménye.
Vezetőváltás Csere a vegyes bizottságok élén Felmentette a miniszterelnök-helyettes a szomszédos államokkal közös vegyes bizottságok magyar társelnöki tisztségeiből Szabó Vilmost és Gémesi Ferencet, ezzel egyidejűleg Répás Zsuzsanna nemzetpolitikai helyettes államtitkárt nevezte ki a posztokra - adja hírül a Népszava.