Újabb munkahelyeket teremtett az Auchan Zalaegerszegen
Szupermarketet nyitott az Auchan Zalaegerszegen, az év végéig két további egység átadása is várható - közölte az áruházlánc.
Az áruházlánc 19 hipermarketet, 18 töltőállomást, 2 szupermarketet és egy superstore formátumú üzletet, valamint online áruházat működtet Magyarországon. Idén ősszel egy győri szupermarket és egy soproni superstore üzlet megnyitása szerepel az üzletlánc terveiben.
Az Auchan Retail Magyarország korábbi közleménye szerint 40 új munkahely jött létre a zalai megyeszékhelyen. Az áruházlánc Magyarországon mintegy 7000 dolgozót foglalkoztat.
A nyilvános cégbeszámoló szerint az Auchan a 2018. március 31-én zárult üzleti évben több mint 5 százalékos éves növekedéssel 309,5 milliárd forint nettó árbevételt ért el. Adózott eredménye 6 százalékos növekedéssel meghaladta a 3,8 milliárd forintot.
MTI
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Mi is az ATS? Az Applicant Tracking System betűszava, toborzást támogató szoftverrendszer. Kezeli, szűri a pályázókat, automatizálja a kiválasztás... Teljes cikk
Március 4-én nyitotta meg kapuit a budapesti BOK Csarnokban Jobverse Állásbörze, és ma estig látogatható. Több ezer álláskereső, mintegy száz... Teljes cikk
Havi közel 6 800 eurós kezdőfizetéssel és hosszú távú, stabil karrierrel hirdetett meg új felvételi pályázatot az uniós intézményrendszer. A... Teljes cikk
- 50 új munkahelyet teremt a Knaus Tabbert Nagyorosziban 3 hete
- 150 új munkahely Napkoron a milliárdos beruházás nyomán 3 hete
- Kétszáz munkahelyet hoz létre a Rosenberger Csoport új beruházása 1 hónapja
- Kétszáz új munkahely jön létre Sóskúton 1 hónapja
- 200 új munkahelyet hoz létre ez a cég Sóskúton 1 hónapja
- 330 új munkahely jön létre Kapuváron 1 hónapja
- A kecskeméti Mercedes-gyár munkavállalóinak száma elérte az ötezret 2 hónapja
- Új munkahelyek jönnek Kisvárdára – az Aero Space 250 fő fölé növeli a létszámát 2 hónapja
- 300 ezer új munkahely, adómentes bérek – mutatjuk, milyen munkavállalói ígéretek hangoztak el hétvégén 2 hónapja
- 450 új munkahely jön létre Jászfényszarun 2 hónapja
- Közel 2,5 millió forint támogatás minden új dolgozó után - már pályázhatnak a kkv-k 2 hónapja


Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?