
Az előző cikkemre érkezett kommentek között felvetődött egy érdekes ötlet. A kommentelő szerint a direktív fejlesztési megközelítés egyre inkább kiváltható lesz az online képzési eszközök alkalmazásával. Bár nem tudok egyetérteni ezzel a véleménnyel, mégis örültem neki, mert alkalmat adott arra, hogy kicsit átgondoljam a témát, és gondolataimat írásba foglaljam. Már az elején leszögezem: bár van valamennyi tapasztalatom az e-learning terén, nem vagyok a téma szakértője, a felnőttképzéshez és az emberek működéshez azonban szerencsére értek annyit, hogy szakmailag megalapozott véleményem legyen erről a kérdésről.
A gyerekkorban megélt visszajelzések minősége hosszú távon is meghatározza az önértékelést és a teljesítményhez való viszonyt. A pszichológiai... Teljes cikk
Az elektromos átállás új korszakot nyit a hazai autóiparban: az Audi Hungaria megkezdte dolgozóinak átfogó átképzését az elektromos... Teljes cikk
Sok munkavállaló nem érzi azt, hogy jó tanulni. A „tanulási fájdalom” nem csupán egyéni kényelmetlenség, hanem a vállalati hatékonyság... Teljes cikk
Az ezüstgazdaság vállalkozói, vagyis a 50 év felettiek több évtizedes tapasztalata és kapcsolatrendszere olyan, gyakran alulértékelt növekedési és... Teljes cikk
Lannert Juditot jelöli a gyermek- és oktatásügyi miniszteri pozícióra Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, leendő miniszterelnök. Teljes cikk